З любов'ю, Вінсент


Новини:  З любов'ю, Вінсент
Перша у світі стрічка, написана олією на полотні — анімаційний біографічний фільм виходить у прокат!
23 листопада у широкий прокат виходить польсько-британський повнометражний анімаційний фільм «З любов'ю, Вінсент». Це перша в історії стрічка, кожен кадр для якого був намальований олійними фарбами і стилізований під роботи Ван Гога. В основі фільму – натюрморти, пейзажі, герої 120-ти картин художника, яких адаптували та зіграли зірки британського кіно: Сірша Ронан, Ейдан Тернер, Дуглас Бут, Хелен МакКрорі, Елінор Томлінсон, Кріс О'Дауд. За основу сценарію лягли  листи з особистого архіву великого митця. Режисерами фільму виступили Дорота  Кобєля і Г'ю Велчман.
Дорота Кобєля - польський режисер, яка отримала в 2008 році "Оскар" за анімаційну короткометражку "Петро і вовк".
«Загальний бюджет фільму «З любов'ю, Вінсент» - 5 мільйонів євро, причому понад 40 тисяч фунтів на створення були зібрані на Kickstarter.Над стрічкою працювала команда з понад 125 художників, аніматорів, фотографів, які приїздили зі всього світу до студії LovingVincent в Польщі та Греції та власноруч створили більше 62 450 кадрів олійними фарбам. Також до участі у створенні фільму були також залучені 13 українських художників: Катерина Очередько, Тетяна Очередько, Марина Савченко, Марія Шепеленко, Олександр Башинський з Києва, Віталій Мурин, Ярослав Свірняк, Анастасія Бонішко, Олена Горголь зі Львова, Світлана Гаврищук з Одеси, Юлія Решетнік із Запоріжжя, Андрій Ковтунович та Андрій Македон з Чернігова», —повідомляють автори стрічки.
Стрічку не оминули і на міжнародних кінофестивалях. Світова прем'єра фільму відбулася 12 червня 2017 року на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, де здобув Приз глядачів. У липні 2017 року фільм брав участь у позаконкурсній програмі «Спеціальні покази» 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.
Зазначимо, що на прем’єрі у кінотеатрі «Київ», 23 листопада, будуть присутні українські художники, які працювали над створенням цієї картини. Також ця подія співпала з визначною річницею – 65 років з дня народження самого кінотеатру. Тому на гостей чекатимуть численні сюрпризи від організаторів, частування та велкам-дрінк.
«Для нас дуже важливо донести до українського глядача не просто анімаційну історію, а поринути у світ не визнаного за життя великого митця, заразом познайомивши з його визначними роботами, адже у фільм інтегровано 94 картини, написані Ван Гогом.
З любов’ю, Вінсент” – картина про таємничу загибель найвідомішого художника у світі, що уособлює в собі результат синергії професійних кінотворців та талановитих митців, серед яких є і українці, що робить картину “mustwatch” для нашого глядача. Фільм, який не залишить нікого байдужим через свою тендітно передану проникливу історію та вражаючу анімаційну роботу.» — розповідають Ярослав Юшков та Ніна Алтухова, - засновникидистрибуторської компанії KINOVE, що займається прокатом «З любов’ю, Вінсент».
З ЛЮБОВ’Ю, ВІНСЕНТ - перший у світі повністю написаний художниками фільм, де кожен із 65000 кадрів – це олійна картина. Проект, у якому брали участь кілька сотень художників, у тому числі багато українських митців, готувався кілька років і знімався як ігровий фільм із британсько-польським акторським складом. Після зйомок у декораціях, спеціально розроблених, аби мати вигляд картин Ван Гога, чи на фоні зеленого екрану, куди потім за допомогою CGI домальовувалися відповідні композиції, відзняті кадри ставали матеріалом для роботи над кожною окремою картиною для живописців-аніматорів.
Довідка про фільм:
Франція, літо 1891-го. Ледарюватий молодик Арман має доставити листа братові батькового друга, маловідомого художника Вінсента Ван Гога, що недавно вбив себе. Арманові не дуже подобається таке завдання, як і зв’язок його батька з Вінсентом – дивакуватим іноземцем, що відрізав собі вухо і потрапив до місцевої божевільні. В Парижі він дізнається, що брат художника Тео теж помер, спустошений смертю Вінсента. Від постачальника фарб Пера ТанґіАрман дізнається про неймовірну трансформацію Ван Гога – з невдахи у трьох професіях десять років тому до новоспеченої сенсації в мистецькому світі. Юнак, розуміючи, що помиляється в оцінці художника, вирушає до тихого села Овер-сюр-Уаз, де Ван Гог жив свої останні дні, аби розкрити таємницю того, чому на порозі неймовірного успіху він вкоротив собі віку.
Переглянути трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=lKifc-N0Fgg&t=9s
23 листопада о 19:00 у кінотеатрі Київ відбудеться прем’єра фільму
З ЛЮБОВ’Ю, ВІНСЕНТ
Режисери:ДоротаКобєля, Г’юВелчман
Країна: Польща/Великобританія
Рік: 2017
Тривалість: 95 хв.
Жанр: анімація
Виробництво: BreakThruFilms, ReelTrademarkFilms
Продюсери: Г'юВелчмен, ШонБоббіт, АйвенМактаґґерт
Автори сценарію: ДоротаКобєля, Г'юВелчмен
У ролях: Даґлас Бут, Роберт Ґулачик, ЕленорТомлінсон, Кріс О’Дауд, ЕйданТернер, СіршаРонан, Гелен Маккрорі
Старт прокату в Україні: 23.11.2017
Переглянути трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=lKifc-N0Fgg&t=9s
Стежте за новинами на офіційній сторінці KINOVE:
https://www.facebook.com/kinoveua/
Алексей Першко 20 листопада 2017


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 301
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 688
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 522
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 677