Найприбутковішою актрисою стала Наталі Портман


Новини: Найприбутковішою актрисою стала Наталі Портман

Актриса вирвалася вперед завдяки «Чорний лебідь».


Видання Forbes вирішило скласти новий рейтинг. Після списку найбільш переплачуваних акторів, який очолив Едді Мерфі, творці опублікували топ-10 найприбутковіших голлівудських зірок. Його лідером стала актриса Наталі Портман.

Привабливість вкладень оцінювалася по співвідношенню гонорарів артиста з касовими зборами трьох його свіжих картин, що вийшли в широкий прокат за останні три роки. При цьому в розрахунок не бралися картини, де оцінюваний виступав на другому плані або в складі великого ансамблю зірок такої ж величини. Крім цього арифметика не враховує озвучення анімаційних стрічок.

За кожен витрачений долар Портман принесла студіям $42,7. Прекрасний результат приніс їй «Чорний лебідь» (до речі, за нього вона отримала «Оскар» у категорії «краща жіноча роль»). При бюджеті $13 мільйонів картина заробила в світовому прокаті $329 мільйонів.

Для порівняння, на чолі списку найбільш переплачуваних акторів числиться Едді Мерфі, який приносить з кожного долара всього $2,3.

У залік також пішли комедії «Більше, ніж секс» і «Хоробрі перцем» (провал останньої не сильно позначилася на коефіцієнті Портман), а «Тор» навпаки не був врахований, так як в ньому актриса виконала роль другого плану.

Увійшли в список і учасники «Сутінкової Саги»: Крістен Стюарт опинилася на другій сходинці з показником $40,6 на кожен долар гонорару. Роберт Паттінсон ($31,7) зайняв четверту позицію, а Тейлор Лотнер ($29,5) - шосту.

Третю позицію зайняв Шайа ЛаБаф ($35,8 на кожен витрачений долар). Актор очолював список Forbes в 2009 і 10-му роках. Правда, незважаючи на його рішення більше не зніматися в блокбастерах, попадання в цей топ йому забезпечили треті «Трансформери».

Деніел Редкліфф з $30,50 посів п'яте місце. Заключний "Гаррі Поттер", безумовно, допоміг актору потрапити в цей список, але чим далі - тим йому буде все складніше.

Далі зірки розташувалися так:

7. Бредлі Купер $25 на кожен витрачений долар.
8. Дуейн Джонсон $22,7 на кожен витрачений долар.
9. Емі Адамс - $22,6 на кожен витрачений долар.
10. Кевін Джеймс - $ 22,4 на кожен витрачений долар. 

Sushchenko 27 грудня 2012


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 275
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 173
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1039
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 306