Найпрацьовитіші актори року (ФОТО)


Новини: Найпрацьовитіші актори року (ФОТО)
На думку журналу The Wrap
Прийшов час підводити підсумки року, що минає, чим і займаються численні професійні видання в світі кіно і телебачення. Так, американський ресурс The Wrap пропонує список акторів, які частіше за інших з'являлися на великих і маленьких екранах в році, що минає.
Так актор Джон Гудман зіграв в п'яти повнометражних кінотеатральних проектах: «Конг Острів Черепа», «Атомна блондинка», «Одного разу в Венеції», «Трансформери: Останній лицар» і «Валеріан і місто тисячі планет».
Ніколь Кідман теж не сиділа, склавши руки: в її активі два топових серіалу ( «Велика маленька брехня» і «Вершина озера») і 3 фільми - «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса, «Фатальна спокуса» Софії Копполи і The Upside, американський рімейк французького хіта «1 + 1».
Англієць Ідріс Ельба зіграв у безлічі серіалів, серед яких «Герилья» і Five by Five, а також в проектах для великого екрану - «Темна вежа», «Гра Моллі», «Гори між нами» і «Тор: Рагнарек».
Не можна не згадати і Дуейна Скалу Джонсона: зараз на НВО йде його серіал «Гравці», де вони грає головну роль і є виконавчим продюсером, а кроєм цього його можна було бачити в восьмому «Форсажі», «Рятувальниках Малібу» і в «Джуманджі: Ласкаво просимо в джунглі ».
Алексей Першко 26 грудня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 209
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 688