Сару Джесіка Паркер вирізали з фільму про порноактрису


Новини: Сару Джесіка Паркер вирізали з фільму про порноактрису

 У стрічці Паркер виконала роль журналістки.


Творці біографічного фільму про знамениту порноактрису Лінду Лавлейс «Лавлейс» прийняли рішення вирізати сцени з акторкою Сарою Джесікою Паркер.

Зірка повинна була виконати роль журналістки і лідера феміністок Глорії Стайн. У середині 1980-х Стайн допомогла Лавлейс кинути порнокар'єру і приєднатися до феміністського руху. Але режисер картини Роб Епштейн, не дивлячись на те, що залишився задоволеним роботою Паркер, вирішив завершити історію до того, як порноактриса зустріла журналістку. Але швидше за все повну режисерську версію фільму можна буде побачити на DVD.

Картини розповідає про історію життя однієї з найвідоміших порноактрис Лінди Лавлейс. Популярність їй принесли три частини фільму «Глибока глотка». Після фільму вона все своє життя присвятила боротьбі за права жінок.

В основу сценарію "Лавлейс" лягли стосунки актриси з її чоловіком Чаком Трейнор, який привів її в порно. Роль порнозірки зіграла Аманда Сейфрід, її чоловіка - Пітер Сарсгаард. Також у фільмі знялися Шерон Стоун, Джуно Темпл, Уес Бентлі, Хенк Азарія. Прем'єра "Лавлейс" відбудеться 22 січня.

Бюджет картини склав $10 мільйонів. На роль Лінди Лавлейс також пробувалися Ліндсей Лохан і Кейт Хадсон. Роль Глорії Штейн повинна була зіграти Демі Мур, але через проблеми зі здоров'ям її замінила Сара Джессіка Паркер.

Нагадаємо, що почути зірку «Сексу у великому місті» Паркер в українських кінотеатрах можна буде вже 28 лютого в анімаційному фільмі «Втеча з планети Земля». Вона озвучує персонаж Кіру Супернову.

Sushchenko 17 січня 2013
Like

Ім’я:
15 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Толоку» сприймуть всі «Толоку» сприймуть всі

Фільм «Толока» виходить в широкий прокат у доступних форматах для глядачів з порушеннями зору або слуху

14 серпня 2020 0 209
Дитячий лінолеум Дитячий лінолеум

Фестиваль анімації LINOLEUM та British Council оголошують дитячу програму

13 серпня 2020 0 246
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 908
Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 369
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 399