Сару Джесіка Паркер вирізали з фільму про порноактрису


Новини: Сару Джесіка Паркер вирізали з фільму про порноактрису

 У стрічці Паркер виконала роль журналістки.


Творці біографічного фільму про знамениту порноактрису Лінду Лавлейс «Лавлейс» прийняли рішення вирізати сцени з акторкою Сарою Джесікою Паркер.

Зірка повинна була виконати роль журналістки і лідера феміністок Глорії Стайн. У середині 1980-х Стайн допомогла Лавлейс кинути порнокар'єру і приєднатися до феміністського руху. Але режисер картини Роб Епштейн, не дивлячись на те, що залишився задоволеним роботою Паркер, вирішив завершити історію до того, як порноактриса зустріла журналістку. Але швидше за все повну режисерську версію фільму можна буде побачити на DVD.

Картини розповідає про історію життя однієї з найвідоміших порноактрис Лінди Лавлейс. Популярність їй принесли три частини фільму «Глибока глотка». Після фільму вона все своє життя присвятила боротьбі за права жінок.

В основу сценарію "Лавлейс" лягли стосунки актриси з її чоловіком Чаком Трейнор, який привів її в порно. Роль порнозірки зіграла Аманда Сейфрід, її чоловіка - Пітер Сарсгаард. Також у фільмі знялися Шерон Стоун, Джуно Темпл, Уес Бентлі, Хенк Азарія. Прем'єра "Лавлейс" відбудеться 22 січня.

Бюджет картини склав $10 мільйонів. На роль Лінди Лавлейс також пробувалися Ліндсей Лохан і Кейт Хадсон. Роль Глорії Штейн повинна була зіграти Демі Мур, але через проблеми зі здоров'ям її замінила Сара Джессіка Паркер.

Нагадаємо, що почути зірку «Сексу у великому місті» Паркер в українських кінотеатрах можна буде вже 28 лютого в анімаційному фільмі «Втеча з планети Земля». Вона озвучує персонаж Кіру Супернову.

Sushchenko 17 січня 2013
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 142
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 215
Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 1214
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 307
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 306