Сім'я Джолі і Пітта поповнилася сьомою дитиною


Новини: Сім'я Джолі і Пітта поповнилася сьомою дитиною

Сьому дитину в родині акторів звуть Мусса.

Одна з найвідоміших голлівудських пар Анджеліна Джолі і Бред Пітт, які виховують шістьох дітей, усиновили сьому. Маленьким щасливчиком виявився дворічний хлопчик Мусса.

Джолі запримітила його під час однієї з останніх поїздок в табір сирійських біженців в Туреччині. Біологічні батьки дитини стали жертвами війни.

Нагадаємо, що у Анджеліни Джолі шестеро дітей: сини Меддокс Шива (Maddox Chivan), Пакс Тьєн (Pax Thien) і Нокс Леон (Knox Leon); дочки Захара Марлі (Zahara Marley), Шайло Нувель (Shiloh Nouvel) і Вів'єн Маршелін (Vivienne Marcheline). Всі носять прізвище Джолі-Пітт (Jolie-Pitt), хоча лише троє - Шайло, Нокс і Вів'єн - є біологічними дітьми Анджеліни і Бреда Пітта.

Меддокс (н. 5 серпня 2001 р.) був усиновлений Анджеліною в березні 2002 року в Камбоджі, де Джолі знімалася у фільмі «За межею» про країни третього світу. Хлопчик перебував у сирітському притулку для біженців. Після розлучення з Біллі Бобом Торнтоном Джолі отримала одноосібну опіку над дитиною.

Захара (н. 8 січня 2005 р.) залишилася сиротою в результаті смерті своєї біологічної матері від СНІДу (Захара не має ВІЛ) і була удочерена Анджеліною і Бредом в липні 2005 року в Ефіопії, де Джолі перебувала в рамках гуманітарної місії ООН. Дівчинка страждала від недоїдання і зневоднення, через що їй деякий час довелося провести в американському госпіталі. Ім'я «Захара» означає «квітка» мовою суахілі; друге ім'я - Марлі - Анджеліна вибрала на честь Боба Марлі.

Шайло (н. 27 травня 2006 р.) стала першою біологічною дитиною Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Шайло Нувель, чиє ім'я в Біблії означає «мирна», була народжена в Намібії, де офіційною владою на весь час перебування там Анджеліни і Пітта були зроблені безпрецедентні заходи безпеки. Трохи пізніше Анджеліна і Бред продали знімки дочки за рекордні 10 мільйонів доларів журналам «People» і «Hello!», Що зробило фотографії Шайло Нувель Джолі-Пітт найдорожчими фотографіями знаменитості у світовій історії. Ці гроші були спрямовані благодійність. У грудні 2014 року стало відомо, що дитина вважає себе трансгендерним хлопчиком з ім'ям Джон (John Jolie Pitt), і батьки приймають його гендерну ідентичність.

5 березня 2007 року Анджеліна і Пітт усиновили на півдні В'єтнаму трирічного хлопчика Пакса Тьена (р. 29 листопада 2003). Справжнє ім'я, дане при народженні - Фам Кван. Ім'я «Пакс» по-латині означає «мир», воно нібито було вибрано матір'ю Анджеліни перед смертю.

12 липня 2008 року Анджеліна Джолі народила двійню - хлопчика Нокса Леона і дівчинку Вів'єн Маршелін. Пологи проходили у Франції, в клініці курортного міста Ніцца. Бред Пітт під час пологів знаходився поруч з дружиною. Право публікації перших фотографій новонароджених були продані одному з американських журналів за 14 мільйонів доларів, які Пітт і Джолі мали намір пожертвувати на благодійність. Анджеліна Джолі і Бред Пітт перерахували 8400000 доларів в The Jolie-Pitt Foundation на відновлення Нового Орлеана, що постраждав від урагану «Катріна», допомога сиротам. Також влітку 2008 року Анджеліна і Бред передали 1 млн доларів для фінансування організації зі спостереження за правами людини (Human Rights Watch) в Бірмі та Зімбабве. 

Sushchenko 10 лютого 2015


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 62
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 347
Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння» Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння»

Прем'єра в Україні – 22 грудня.

09 вересня 2021 0 1534
ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору» ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору»

А ще Меріл Стріп, Тімоті Шаламе і багато інших.

08 вересня 2021 0 1281
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 748