Серіал Дж.Дж.Абрамса «Майже людина» закривають


Новини: Серіал Дж.Дж.Абрамса «Майже людина» закривають

Це вже другий серіал Абрамса, який втратив рейтинг.

Серіал «Майже людина» від творців Джей Джей Абрамса і Дж. Х. Уаймен закривають. Телеканал Fox відмовився продовжувати шоу на другий сезон у зв'язку з низькими рейтингами.

Прем'єра пілотної серії відбулася 17 листопада 2013 року і продемонструвала вельми високу зацікавленість аудиторії - 9,2 мільйона телеглядачів. Але до кінця першого сезону показники рейтингу падали і змогли піднятися тільки до фіналу, який привернув 5,63 мільйона чоловік.

Головні ролі виконують Карл Урбан і Майкл Ілі. Дія серіалу відбувається в 2048 в Лос-Анджелесі, і за порядком на вулицях крім людей-поліцейських стежать високотехнологічні роботи-поліцейські. Джон Кеннекс (Карл Урбан) - детектив, який має всі підстави ненавидіти нових напарників-роботів. Майже два роки тому, він і його команда проводили операцію по захопленню банди, відомої як «Інсіндікат», але потрапили в засідку. Кеннекс намагався врятувати свого тяжко пораненого напарника, але супроводжуючий їх андроїд відмовився допомагати їм, тому що їх шанси на виживання були низькими. У підсумку, під час вибуху Кеннекс втратив ногу, а його напарник загинув. Після пробудження від 17-місячної коми, Кеннексу доводиться миритися з кібернетичним протезом ноги, крім того у нього величезні прогалини в пам'яті.

Цікаво, що інформація про закриття серіалу з'явилася одночасно з оголошенням про основний акторський склад фільму "Зоряні війни: Епізод 7", режисером якого є Джей Джей Абрамс.

Нагадаємо, що телешоу Абрамса закривають уже не вперше. У травні 2012-го керівництво компанії Fox вирішило не продовжувати серіал "Алькатрас" на другий сезон, автором ідеї і виконавчим продюсером якого також був Абрамс.

Головне, щоб з новою частиною космосаги «Зоряні війни» все вийшло.

Sushchenko 30 квітня 2014


Ім’я:
18 січня 2022
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер драми «Носоріг» від Олега Сенцова Трейлер драми «Носоріг» від Олега Сенцова

Прем'єра – у лютому.

29 грудня 2021 0 2006
Netflix перезапустить культовий бойовик «Рейд» Netflix перезапустить культовий бойовик «Рейд»

Автор оригіналу бере участь у ребуті.

11 січня 2022 0 834
Руні Мара зіграє Одрі Гепберн Руні Мара зіграє Одрі Гепберн

Поставить байопік Лука Гуаданьїно.

10 січня 2022 0 899
«Варяг» Роберта Еггерса. Український трейлер «Варяг» Роберта Еггерса. Український трейлер

Скарсгард, Тейлор-Джой і Кідман.

14 січня 2022 0 705
Галь Гадот зіграє у рімейку детектива Гічкока Галь Гадот зіграє у рімейку детектива Гічкока

«Впіймати злодія».

14 січня 2022 0 556