Сет Макфарлейн вибрав нову подружку


Новини: Сет Макфарлейн вибрав нову подружку

Зйомки комедійного вестерна почнуться в травні.


Постановник Сет Макфарлейн, за сумісництвом і ведучий церемонії нагородження «Оскар 2013», продовжує поповнювати акторами свій комедійний вестерн "Мільйон способів померти на Заході". На цей раз у проект була запрошена актриса Аманда Сейфрід, яка за сценарієм зіграє роль подружки головного героя, яка кинула його після того, як той злякався і відмовився стрілятися.

МакФарлейн не тільки буде займатися режисерством проекту, але ще напише до нього сценарій і сам виконає головну роль. У його планах втілити на екранах комедію в дусі "Сідел, що виблискують" про боязкуватого фермера, який боїться брати в руки револьвер, через що його кидає подружка.

За сюжетом головний герой зустрічає дружину відомого злочинця і осягає під її керівництвом всі премудрості поводження зі зброєю, сподіваючись повернути свою дівчину, однак по ходу справи розуміє, що закохався в свою нову знайому. Справжні ж проблеми починаються, коли повертається її чоловік...

Нещодавно стало відомо, що до фільму приєдналася актриса Шарліз Терон. Вона і навчить невдалого стрілка поводитися зі зброєю.

Зйомками картини займеться компанія Media Rights Capital, яка, до речі, фінансувала «Третього зайвого». Як повідомляють джерела, зйомки картини почнуться в травні цього року.

Продюсерські функції візьме на себе Скотт Стьюбер.

Нагадаємо, що з Амандою Сейфрід в 2013 році вийдуть одразу декілька картин. Серед них - кіномюзикл Тома Хупера «Знедолені». На Берлінському фестивалі актриса днями представила біографічну стрічку «Лавлейс». У квітні зірка «Часу» з'явиться в комедії «Велике весілля» з Робертом Де Ніро і Кетрін Хайгл

Sushchenko 12 лютого 2013
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 170
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 225
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 387
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 658
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 272