Шанс для українських продюсерів


Новини: Шанс для українських продюсерів
На KMW CoProduction Meetings 2019
18 та 19 вересня копродукційна секція форуму KYIV MEDIA WEEK (KMW) дасть українським фахівцям аудіовізуальної індустрії шанс знайти іноземних партнерів, до яких долучився ще один міжнародний продюсер
Нагадаємо, що KMW CoProduction Meetings 2019 цьогоріч відбудеться в оновленому форматі. Подія триватиме два дні. Перший буде присвячено темі поточного стану та перспектив розвитку копродукції в Україні, а другий – особистим зустрічам українських та закордонних продюсерів. До того ж, участь у KMW CoProduction Meetings 2019 буде повністю безкоштовною для українських учасників. Це стало можливим завдяки Українському культурному фонду (УКФ), адже проект здійснюється за підтримки УКФ в рамках програми Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору.
Як вже повідомлялось раніше, серед закордонних продюсерів, що стануть учасниками KMW CoProduction Meetings 2019, Галь Заїд (Gal Zaid), голова напрямку сценарного телебачення компанії Endemol Shine (Ізраїль), Андерс Танґен (Anders Tangen), СЕО компанії Viafilm (Норвегія/США) та Гевін Рірдон (Gavin Reardon), голова відділу продажів та копродакшну компанії Incendo (Канада). А зараз організатори раді повідомити, що до їхнього числа долучився ще один учасник – Растіслав Шестак (Rastislav Šesták) зі Словаччини.
Растіслав – член словацької Академії кіно та телебачення, співвласник та продюсер студії DNA Production, заснованої 2001 року. Свою діяльність DNA Production починала з продюсування незалежних короткометражних стрічок, багато з них згодом отримали визнання критиків та нагороди міжнародних фестивалів. А з 2007 року компанія займається також і повнометражними стрічками, приділяючи особливу увагу роботам молодих кінематографістів, котрі не бояться експериментувати з жанрами та темами. На KMW CoProduction Meetings 2019 Растіслав Шестак представить проект, який він зараз розробляє і для якого шукає партнерів в Україні. Але це не все.
«Я відкритий для цікавих пропозицій. В першу чергу – в жанрах трилеру чи кримінальної драми. За форматом це може бути як фільм, так і телевізійний серіал, – каже Растислав Шестак. – А також готовий розглянути інші варіанти контенту для ТБ-платформ – традиційних та стрімінгових».
Отож, вже відомі імена чотирьох іноземних продюсерів, що шукатимуть українських партнерів. На чому ж варто зосередитися українським продюсерам, аби ефективно попрацювати з ними і не тільки на KMW CoProduction Meetings 2019 та отримати від івенту максимальну користь — читайте на офіційному сайті події.
Список іноземних учасників KMW CoProduction Meetings 2019 буде поповнюватись. Аби бути в курсі новин заходу, підписуйтесь на подію KMW CoProduction Meetings 2019 у Facebook, а також слідкуйте за оновленнями на сайті й офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK
Алексей Першко 23 серпня 2019
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 142
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 215
Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 1214
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 307
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 306