Шапіро покаже чорну комедію на День Незалежності


Новини: Шапіро покаже чорну комедію на День Незалежності

Жанр фільму - "чорна комедія в дусі соціального неореалізму".

24 серпня, о 17:00 в столичному кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться прем'єра нового фільму Олександра Шапіро «Не знаю», який він зняв з Корнеєм Грицюком. Картина знята в жанрі "чорної комедії в дусі соціального неореалізму", а тизер красномовно починається епіграфом «Незалежно від Державного Фонду Підтримки Кінематографу».

На заході виступить музична група KARIZZA, яка є автором саудтреку фільму.

Для тих, хто ще не знайомий з творчістю українського режисера Олександра Шапіро, повідомляємо, що він є лідером артхаузного і авторського кіно України. Настільки артхаузного, що режисер уточнює: «Я вже давно не приймаю наркотики під час зйомок. Навпаки, зараз мені цікаво максимально очистити свою свідомість від будь-якої додаткової «поверхні».

Фільми Шапіро були неодноразово представлені поза конкурсом і в спецпрограмах таких престижних міжнародних кінофестивалів, як Берлінале і Канни. «Мої фільми - нормальна каннська програма», - вважає режисер. Найбільш відомі роботи: «Цикута», «Путівник», «Хепі піпл», «Бес Пор No».

Шапіро принципово не просить державного фінансування для своїх фільмів: «Це вище моїх сил. Мені не потрібні великі бюджети для свого кіно - прагну до праведності й простоти. Мене більше нічого не цікавить».

Шапіро єдиний український режисер, стверджує, що живе тільки за рахунок своїх фільмів: «Я так живу. Мене більше нічого не годує».

«Моя аудиторія - це насамперед культурні люди, які ніколи не зважаться на категоричне висловлювання і не роблять ніяких однозначних висновків. Яких, втім, і не існує в природі», - підкреслює постановник.

На даний Шапіро працює над новим проектом, який має робочу назву «Дифузний реалізм». Це новий фільм режисера, стати співавтором якого зможе кожен. Для цього потрібно на одну ніч орендувати камеру гоу-о і прийти на вечірку режисера.

«Принцип фільму - дифузний реалізм 200 камер знімають один і той же просторовий факт - вечірку. Кожен із запрошених фрік-агентів має на голові гоу-о і кожен грає трохи не зовсім самого себе - можливі продумані зміщення особистісного поля. Таким чином, вечірка знімається двомастами камерами чи суб'єктивними поглядами в рамках проживання одної тимчасово-просторової реальності. Кожен потім зможе змонтувати по-своєму - матеріал перформансу буде абсолютно відкритим для кожного учасника», - розповідає Шапіро. 

Sushchenko 20 серпня 2013


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 179
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 519
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 1036
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1617
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 859