Увійти через
facebook
 

Шапіро зніме в серіалі Муріка з "Green Grey"


Новини: Шапіро зніме в серіалі Муріка з

Серіал розташувався на полиці комедійних жанрів.

Епатажний український режисер Олександр Шапіро завершив зйомки пілотної серії свого нового проекту - комедійного серіалу «Репбаза». Цього разу постановник покаже легендарних персонажів, які «кружляють» в полі нашого зору і відомі всім і кожному. Зокрема, в центрі майбутнього серіалу - Діма «Мурік» з групи «Green Grey» і його таємне життя на репетиційній базі.

Дія «Репбази» будується навколо героя на ім'я Сева Нормон, якого грає Діма Муравицький. По суті, Сева і є Муріком, тільки в цій художній реальності у нього інша доля. Сева Нормон в недавньому минулому відомий рок музикант, який своїм способом життя і поведінкою загнав себе в ізоляцію. Його більше не запрошують на концерти, а друзі та знайомі - відвернулися від одіозного таланту.

Севиним залишилося тільки три речі (крім алкоголю, звичайно) - його репетиційна база під назвою «Місячна», продюсер Елечка (Ольга Хиля) і вірна подруга Ціпа, яка працює в єврейському ресторані офіціанткою і постійно підгодовує Севу, вірячи в його нетускніючу геніальність. Тут, на репбазі, Сева зустрічається з найдивнішими персонажами і затіває найнеймовірніші справи і авантюри.

«Моє ставлення до серіалу «Репбаза» двояке, але обидві ці сторони сприйняття - позитивні, так як середа музикантів є для мене нескінченною життєвою розвагою. Форма, в якій знятий цей серіал улюблена мною і дозволяє щиро сміятися над людською дурістю», - говорить про свою нову роботу сам Олександр Шапіро. Режисер упевнений, що чим більше безглуздо виглядає герой, тим він рідніший більшості глядачів. Варто додати, що головними героями «Репбази» будуть реально діючі персонажі Києва, Москви та інших міст.

У головних ролях Дмитро Муравицький (Мурік), Ольга Хиля, Антон Бідюк, Василь Перевезнев, Ірина Дехтаренко, Костянтин Забайкальський та інші. Раніше Олександр Шапіро вже працював з Дмитром Муравицьким над зйомками кліпу для сольного проекту MRK. Подругу Ціпу грає дебютантка Ірина Дехтаренко, а продюсера Елечку - молода актриса Ольга Хиля, яка дебютувала в кіно в повнометражному проекті Антона Комяхова «Богині».

«Як завжди, Шапіро прекрасний у ролі творця іронічної комедії», - повідомляє продюсер серіалу, Лена Ляліна. «Ми дуже задоволені роботою з Муріком і його акторський дебют скоро зможуть оцінити всі шанувальники на одному з українських каналів».
 

Sushchenko 30 жовтня 2012
Like

Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер "Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер

Прем'єра – за два тижні.

22 жовтня 2019 0 281
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 1025
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1739
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 584
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 583