«Шерлок» став кращою програмою Британії


Новини: «Шерлок» став кращою програмою Британії

Вибрали серіал провідні критики країни.


Популярність серіалу "Шерлок" набрала божевільні обороти. Після підбиття підсумків 2012 року, виявилося, що серіал, створений каналом BBC1, визнаний кращою програмою британського телебачення. В опитуванні брали участь провідні критики країни.

Другу позицію в рейтингу зайняв американський телесеріал "Чужий серед своїх", який у Великобританії транслювався каналом С4. На третьому місці опинився серіал "Двадцять дванадцять" телеканалу BBC2.

Нагадаємо, що глядачам були представлені два сезони серіалу "Шерлок". Телеканал BBC замовив продовження, проте коли почнуться його зйомки, поки невідомо, так як виконавці головних ролей Мартін Фріман і Бенедикт Камбербетч зайняті в інших проектах.

Серіал являє собою вільну адаптацію творів Артура Конан Дойля про приватного детектива Шерлока Холмса та його напарника доктора Джона Ватсона. Дія перенесена з XIX в XXI століття; консультує детектив Шерлок Холмс, підшукуючи сусіда по квартирі, знайомиться з Джоном Ватсоном - військовим лікарем, котрий повернувся з Афганістану. Вони поселяються в будинку 221 Б по Бейкер-стріт у немолодої господині місіс Хадсон. Шерлок і Джон допомагають Скотланд-Ярду в розкритті складних справ, використовуючи методи спостереження, аналізу, дедукції, а також сучасні технології, такі як Інтернет і мобільні телефони. У 2011 році «Шерлок» став володарем телевізійної премії BAFTA в категорії «Кращий драматичний серіал».

Третій сезон вийде на екрани в кінці цього - на початку 2014 років. 

Sushchenko 03 січня 2013
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 198
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 340
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 195