Шрайвер передумала розлучатися із Шварценеггером


Новини: Шрайвер передумала розлучатися із Шварценеггером
Арнольд Шварценеггер так і не стане холостяком?
Дружина Арнольда Шварценеггера Марія Шрайвер, яка подала в цьому році на розлучення, заявила, що вже не впевнена, що хоче розірвати шлюб. Як повідомляють американські ЗМІ, нерішучість Марії пов'язана частково з тим, що вона католичка, а церква не схвалює розлучення.
Повідомляється, що екс-губернатор Каліфорнії також не хоче розлучення і весь час робить дружині знаки уваги, дарує їй подарунки. Така поведінка похитнуло рішучість Шрайвер розірвати шлюб.
Крім того, за даними журналу People, Шрайвер, Шварценеггер та їхні діти зібралися разом на Різдво і "дуже добре провели час". Шрайвер вже не раз була помічена в компанії чоловіка з тих пір, як пара подала на розлучення. Так, в липні Марія Шрайвер була присутня на 64-му дні народження Шварценеггера.
У травні газета Los Angeles Times опублікувала визнання Шварценегера в романі з хатньою робітницею, який трудився в їхньому будинку більше 20 років. За даними ЗМІ, від "термінатора" жінка народила дитину. Ця обставина могло послужити причиною його розлучення з дружиною, матір'ю чотирьох його дітей.

Сам Арнольд Шварценеггер звернувся з проханням до ЗМІ проявити повагу до особистого життя його сім'ї і дотримуватися її недоторканності. З цієї причини Los Angeles Times навмисно не оприлюднила імені колишньої домробітниці актора, а також стать і ім'я її дитини. Однак в інтернеті вже з'явилися фотографії домробітниці та її сина, який, імовірно, народився від позашлюбного зв'язку зірки Голлівуду. У результаті Шрайвер переїхала від Шварценеггера в інший будинок, а 1 липня цього року подала на розлучення. 

Катя Зиновьева 27 грудня 2011


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 81
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 232
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 144
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 615
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 597