Увійти через
facebook
 

Шварценеггер випускає книгу про любовні пригоди


Новини: Шварценеггер випускає книгу про любовні пригоди

Актор таким способом хоче помірятися з екс-дружиною.


Незабаром в США побачить світ дебютна книга екс-губернатор Каліфорнії і актора Арнольда Шварценеггера, в якій він відверто описав ситуацію зізнання дружині про зраду з хатньою робітницею і про народження позашлюбного сина.

У мемуарах стає відомо, що зізнання відбулося на прийомі у сімейного психотерапевта 4 січня 2011 - відразу після того, як Шварценеггер покинув губернаторське крісло. Ініціатором консультації виступила його дружина, Марія Шрайвер.

У свою чергу актор погодився піти на прийом, щоб якось допомогти шлюбу. Нагадаємо, що у подружжя четверо спільних дітей.

"Як тільки ми сіли, терапевт повернувся до мене і сказав: "Марія прийшла сюди, щоб запитати про дитину, - чи є ви батьком дитини домробітниці Мілдред". Я сказав лікареві: "Так. Це правда". Потім, за словами Шварценеггера, він сказав дружині: "Це був мій косяк".

Екс-губернатор зізнається, що не повинен був приховувати і замовчувати від дружини правду і "замість того, щоб вчинити правильно, я помістив цю правду в дальній відсік свідомості і замкнув її там, не згадуючи про це кожен день".

Шварценеггер поділився тим, де і коли зачав дитини - це сталося в гостьовому будинку його особняка в Каліфорнії, коли дружина була у від'їзді. Сам він у цей час знімався у фільмі "Бетмен і Робін".

За його словами винуватицею події стала його самонадіяна впевненість у тому, що "можна домогтися свого, ігноруючи правила".

Питання про батьківство дитини домробітниці піднімався в сім'ї Шварценеггера неодноразово. Але зірка впродовж довгих років заперечував своє ставлення до дитини.

Так само книга торкається і політичної кар'єри Арнольда Шварценеггера.

Книга має назву однойменного фільму "Згадати все", з підзаголовком - "Вся правда про моє незвичайне життя".

У всесвітній павутині Інтернет вже з'явилася реклама книги. Вона говорить про те, що на сторінках автобіографії можна буде прочитати про втіленняв життя шварценеггерівської американської мрії від простого бодібілдера до світового актора і успішного політика.

Sushchenko 01 жовтня 2012
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії

Зніме фільм сам Красінскі.

16 жовтня 2019 0 235
Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4" Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4"

До проекту приєдналася Джессіка Генвік.

17 жовтня 2019 0 110
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 233
Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 267
В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск

Перші подробиці сиквела.

16 жовтня 2019 0 211