Синергія живопису та сучасних технологій


Новини: Синергія живопису та сучасних технологій

Селяни” - новий проєкт творців легендарної стрічки “З любов’ю, Вінсент”

Українці, поляки та серби - чого ще чекати від мальованої стрічки “Селяни”

“Селяни” - наступний проект режисерки та продюсерів всесвітньовідомої стрічки «З Любов’ю Вінсент» у технології анімації, намальованої фарбами. Основа стрічки - одноіменний роман польського реаліста Владислава Реймонта, за який автор отримав Нобелівську премію

Селяни - це універсальна історія, яка несе в собі події 130-річної давності, проте проблематика, яку порушує автор, і досі залишається актуальною.

“Селяни – збільшувальне скло, яке показує якими ми є насправді. Якщо ми подивимось на селян згори, вважаючи, що ми пройшли їх, що ми досягли більшого або стали більш мудрими, виходить, що ми зовсім не змінились. Їх історія – наша історія”, - Дорота Кобєла, режисерка.

Відомо, що стрічка випереджатиме намальовану історію про нідерландського художника не лише складністю технології створення, а й кількістю залучених представників міжнародної арени кіномитців. Так, продюсерами стрічки виступають представники Польщі, а ко-продюсерами стрічки стали представники з Сербії та України.

Насправді ж проект є досить знаковим для розвитку української кіноіндустрії та України в цілому. На відміну від попередньої стрічки, яка була створена командою BreakThruFilms, «Селяни» - це не лише своєрідний творчий міжнародний трамплін для митців, що пишуть олійними фарбами , а й також чудова можливість для українських продюсерів попрацювати над унікальним експериментальним проектом.

Події роману, що був взятий за основу сценарію стрічки, є досить близькими та зрозумілими українцям і перегукуються з відомими творами вітчизняних митців - «Кайдашева сім’я», «Хіба ревуть воли як ясла повні».

“Я пишаюся тим, що УКРКІНО стане ко-продюсером наступного проєкту - стрічки “Селяни”. Проєкт тісно пов’язаний з нашою культурою. Наприклад, у костюмах героїв буде використано чимало фольклорних мотивів. Це пов’язано з тим, що значна кількість картин, які стануть основою для стрічки, були написані на території, яка наразі є частиною сучасної України”, - Ольга Журженко, ко-продюсерка фільму “Селяни”, директорка УКРКІНО.

Наразі в Україні стартував перший етап підготовки до зйомок – пошук художників у рамках проєкту «Малюємо фільм: онлайн-виставка «З любов’ю, Вінсент» та тренінг для художників». Загалом у конкурсі взяли участь понад 270 українських митців, найнаполегливіші та найстаранніші з яких стануть учасниками офлайн тренінгу з анімації картин та матимуть змогу отримати роботу в міжнародному кіно арт проєкті – «Селяни».

Для того щоб дізнатися більше про проєкт та побачити перші картини, що стануть частиною майбутнього фільму – запрошуємо відвідати онлайн-виставку «З любов’ю, Вінсент», один з блоків якої, заключний, присвячений створенню стрічки «Селяни».
Долучайтеся за посиланням: http://artfilm.online/

Алексей Першко 15 вересня 2020Ім’я:
24 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Рая та останній дракон». Трейлер анімації від Disney «Рая та останній дракон». Трейлер анімації від Disney

Прем’єра – 11 березня 2021 року.

23 жовтня 2020 0 118
«Ма Рейні: Мати блюзу». Остання роль Чедвіка Боузмана «Ма Рейні: Мати блюзу». Остання роль Чедвіка Боузмана

Можливо, він отримає Оскар посмертно.

22 жовтня 2020 0 329
Стріп і Кідман у трейлері «Випускного» Стріп і Кідман у трейлері «Випускного»

Мюзикл від Раяна Мерфі.

22 жовтня 2020 0 266
Гарі Олдман у трейлері «Манка» Девіда Фінчера Гарі Олдман у трейлері «Манка» Девіда Фінчера

Черговий шедевр культового режисера?

22 жовтня 2020 0 230