Увійти через
facebook
 

Помер творець "Містечка" Ілля Олійников


Новини: Помер творець

На 65-ому році життя помер актор і телеведучий Ілля Олійников, один з творців популярної передачі «Городок». У артиста, який тяжко хворів останнім часом, не витримало серце.

Ілля Олійников (справжнє прізвище Клявер) народився 10 липня 1947 року в Кишиневі. У 1969 році закінчив Московське державне училище циркового та естрадного мистецтва, в той же рік почав свій творчий шлях в естрадному ансамблі «Фортин». Популярність прийшла до Олійникова в 1974 році, коли він почав працювати в Ленконцерті в якості артиста розмовного жанру.

На рахунку артиста чимало популярних сценічних дуетів - з Романом Козаковим, Володимиром Винокуром, але найбільшу популярність приніс дует з Юрієм Стояновим, з яким вони і створили телевізійну гумористичну програму «Городок». Ілля Олійников працював над «Городком» аж до своєї смерті, проте останнім часом озвучувати артиста доводилося іншим - він несподівано втратив голос.

З останніх екранних ролей Ілля Олійников відзначився роллю фіндиректора Римського в серіалі «Майстер і Маргарита» Володимира Бортка. Пізніше він з'явився в декількох популярних російських комедіях в епізодичних ролях - «Гітлер капут!», «Ржевський проти Наполеона» та ін.

Син Іллі Олійникова Денис Клявер, соліст групи «Чай удвох», розповів про те, що останнім часом його батько тяжко хворів, все складніше переносячи виступи. Ще в липні у Олійникова був виявлений рак, а в кінці жовтня артиста забрали до лікарні прямо зі зйомок, діагностувавши у нього запалення легенів. До цього додалися і проблеми з серцем, які і стали причиною смерті артиста. Ілля Олійников впав у кому і помер вранці 11 листопада, так і не прийшовши до тями.

Похорон народного артиста РФ Іллі Олійникова відбудуться 15 листопада. Артиста поховають на Новодівичому кладовищі в Москві. 

Катя Зиновьева 11 листопада 2012
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар
Гість
Гість 16 листопада 2012 13:37
0
жаль
.
Гость
Гость 12 листопада 2012 16:40
0
земля пухом
.

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 219
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 272
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 240
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 326
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 237