Смауг буде розсікати повітряний простір на боїнгу


Новини: Смауг буде розсікати повітряний простір на боїнгу

Прем'єра другої частини «Хоббіта: Пустир Смауга» стартує в українському прокаті 18 грудня.

Для залучення ще більшої уваги до майбутньої прем'єри другої частини кінотрилогії «Хоббіт» Пітера Джексона - «Пустир Смауга» - робиться все можливе і неможливе.

Дракон Смауг буде і в реальному житті розсікати повітряний простір. Його зображення помістили на корпус «Boeing 373» Новозеландських авіаліній, причому в натуральну величину. Сьогодні літак вирушив у свій перший політ: з новозеландського Окленда в Лос-Анджелес на прем'єру фільму «Хоббіт: Пустир Смауга».

Якщо читач пам'ятає, в «Несподіваній подорожі» і трейлерах цей персонаж не показували цповністю. Спочатку погляду глядача представили око дракона, потім хвіст, ну, і голос (його озвучує неперевершений «Шерлок» Бенедикта Камбербетч).

До останнього ніхто не знав, як виглядає Смауг. Актор Люк Еванс, який виконує роль Барда Лучника, зазначає, що «це все одно, що чекати, кого виберуть новим папою римським. Ми дізнаємося тільки тоді, коли білий дим піде з гори Еребор».

Представники компанії Пітера Джексона Weta Digital, змоделювали і намалювали величезного 54-метрового Смауга по обидві сторони літака.

Сам Джексон зізнався, що вигляд дракона, розтягнутого по всій довжині літального апарата «вселяє благоговійний жах». «Побачити, як Смауг сходить з екрану і спрямовується в небеса, - це незабутньо. Ми горді тим, що представляємо героя публіці саме тут, у Новій Зеландії, де наша команда так самовіддано трудилася, щоб втілити його в життя», - сказав режисер, співавтор сценарію і співпродюсер фільму.

Крім цього, на борту всіх літаків Air New Zealand, яка офіційно зве себе «головною авіакомпанією Середзем'я», обслуговуючий персонал буде носити уніформу, брендовану «Хоббітом». Ось така от рекламна компанія.

Нагадаємо , що «Хоббіт: Пустир Смауга» виходить у вітчизняний прокат 18 грудня.

Sushchenko 02 грудня 2013


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 277
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 655
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 663
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 497