Собаки виходять на ведмеже полювання


Новини:  Собаки виходять на ведмеже полювання
На відкритті 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю
Міністр державного і федерального уряду Комісар з питань культури і засобів масової інформації Моніка Грюттерс, Керуючий мер Берліна Міхаель Мюллер, президент журі Том Тиквер і директор Берлінале Дітер Косслік відкриють 68-й Берлінський міжнародний кінофестиваль в Берлінале-Паласт о 19:30 15 лютого. Під час церемонії відкриття буде представлено Міжнародне журі. Крім режисера, сценариста, композитора і продюсера Тома Тиквера (Німеччина) в Міжнародне журі входять актриса Сесіль де Франс (Бельгія), фотограф і режисер фільму «кінотеку Еспаньола» Чема Прадо (Іспанія), продюсер Адель Романські (США), композитор Рюїчі Сакамото ( Японія) і критикесса Стефані Захарек (США). Захід транслюватиметься в прямому ефірі ZDF / 3sat і одночасно на сайті на www.berlinale.de.
Першим фільмом фестивалю стане анімаційний фільм Уеса Андерсона «Собачий острів». Його представить публіці режисер і творча команда, в тому числі Брайан Кренстон, Грета Гервіг, Білл Мюррей, Джефф Голдблюм, Кунічі Номура, Лів Шрайбер, Кою Ренкін, Боб Балабан, Тільда ​​Суїнтон, Акіра Такаяма, Йоджіро Нода, Марій Нацукі, які озвучили деяких персонажів, і сценаристи Роман Коппола і Джейсон.
 На додаток до членів Міжнародного журі по червоній доріжці Берлінале пройде журі GWFF Best First Feature Award. Серед учасників цього року - режисер і сценарист Йонас Карпіньяно (Італія), режисер, сценарист і продюсер Келін Петер Нетцер (Румунія) і директор Єрусалимської сінематеки Ноа Регев (Ізраїль). Також присутні три члени журі Glashütte Original - Documentary Award: куратор і співдиректор Doclisboa Синтія Хіль (Португалія), режисер, художник і фотограф Ульріке Оттінгер (Німеччина), автор, продюсер і режисер Ерік Шлоссер (США).
Своєю присутністю вшанують відкриття цього кінематографічного форуму Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр, численні німецькі політики і посли іноземних держав.
Алексей Першко 15 лютого 2018
Like

Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг" Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг"

А ще Квеллі, Бітц, Макі та Вон.

13 листопада 2019 0 80
Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса" Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса"

Комедія від режисера "Офісу".

13 листопада 2019 0 185
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 153
Фестиваль дитячих українських фільмів Фестиваль дитячих українських фільмів

Вперше пройде в Україні

13 листопада 2019 0 116
У Русалоньки з'явився Принц У Русалоньки з'явився Принц

У фільмі Disney зіграє Джона Гауер-Кінг.

13 листопада 2019 0 127