Собаки виходять на ведмеже полювання


Новини:  Собаки виходять на ведмеже полювання
На відкритті 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю
Міністр державного і федерального уряду Комісар з питань культури і засобів масової інформації Моніка Грюттерс, Керуючий мер Берліна Міхаель Мюллер, президент журі Том Тиквер і директор Берлінале Дітер Косслік відкриють 68-й Берлінський міжнародний кінофестиваль в Берлінале-Паласт о 19:30 15 лютого. Під час церемонії відкриття буде представлено Міжнародне журі. Крім режисера, сценариста, композитора і продюсера Тома Тиквера (Німеччина) в Міжнародне журі входять актриса Сесіль де Франс (Бельгія), фотограф і режисер фільму «кінотеку Еспаньола» Чема Прадо (Іспанія), продюсер Адель Романські (США), композитор Рюїчі Сакамото ( Японія) і критикесса Стефані Захарек (США). Захід транслюватиметься в прямому ефірі ZDF / 3sat і одночасно на сайті на www.berlinale.de.
Першим фільмом фестивалю стане анімаційний фільм Уеса Андерсона «Собачий острів». Його представить публіці режисер і творча команда, в тому числі Брайан Кренстон, Грета Гервіг, Білл Мюррей, Джефф Голдблюм, Кунічі Номура, Лів Шрайбер, Кою Ренкін, Боб Балабан, Тільда ​​Суїнтон, Акіра Такаяма, Йоджіро Нода, Марій Нацукі, які озвучили деяких персонажів, і сценаристи Роман Коппола і Джейсон.
 На додаток до членів Міжнародного журі по червоній доріжці Берлінале пройде журі GWFF Best First Feature Award. Серед учасників цього року - режисер і сценарист Йонас Карпіньяно (Італія), режисер, сценарист і продюсер Келін Петер Нетцер (Румунія) і директор Єрусалимської сінематеки Ноа Регев (Ізраїль). Також присутні три члени журі Glashütte Original - Documentary Award: куратор і співдиректор Doclisboa Синтія Хіль (Португалія), режисер, художник і фотограф Ульріке Оттінгер (Німеччина), автор, продюсер і режисер Ерік Шлоссер (США).
Своєю присутністю вшанують відкриття цього кінематографічного форуму Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр, численні німецькі політики і посли іноземних держав.
Алексей Першко 15 лютого 2018


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 387
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 803
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1155
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1174
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1136