Увійти через
facebook google
 

Творець спецефектів для "Титаніка" збанкрутував


Новини: Творець спецефектів для

Колишня компанія режисера Джеймса Кемерона продає свої активи.


Компанія Digital Domain, що спеціалізується на створенні спецефектів до найзнаменитіших фільмів останніх двох десятиліть, подала до суду заяву про банкрутство за статтею 11 американського Кодексу законів про банкрутство. Ця глава дозволяє реструктуризувати заборгованість і відстрочити платежі кредиторам. Так само між Digital Domain Media Group і компанією Searchlight Capital Partners був підписаний договір про продаж всіх активів в США і Канаді за $ 15 мільйонів.

 «Ми з хвилюванням починаємо нову главу в нашій історії і чекаємо партнерства з Searchlight. Інвестиційні зобов'язання Searchlight Capital Partners дозволять нам продовжити вносити свій внесок у художні фільми, рекламу, ігри й інші формати медіа, сфокусувавшись на те, що виходить у нас найкраще - створювати дивовижну цифрову продукцію», - заявив CEO Digital Domain Ед Ульбріх.

Виробниками спецефектів було вирішено продати все майно з молотка. Аукціон пройде в штаті Флорида 21 вересня цього року. Головна власність Digital Domain - студія в місті Порт-Сен-Люсі.

Компанія оголосила про своє банкрутство незабаром після первинного розміщення акцій (IPO), яке відбулося в листопаді 2011 року. Тоді Digital Domain вдалося залучити $ 400 мільйонів. Генеральний директор компанії Джон Текстор подав у відставку через незгоду з рішенням про закриття студії.

Компанія Digital Domain була заснована в 1993 році Джеймсом Кемероном, Стеном Уїнстоном і Скоттом Россом. Стартовими проектами DD були «Правдива брехня» та «Інтерв'ю з вампіром». У число голлівудських постановок, які були зняті за участю компанії увійшли «Титанік», «Куди приводять мрії», «П'ятий елемент», «Пірати Карибського моря: На краю Землі», «Аватар», «Трансформери», «Післязавтра», «Я, робот» і «Трон: Спадщина». Digital Domain були нагороджені преміями «Оскар» сім разів - три за візуальні ефекти і чотири за технічні досягнення.

Кінорежисер Джеймс Кемерон залишив пост генерального директора компанії в 1998 році, коли рада директорів прийшла до висновку, що інтереси Кемерона-CEO і Кемерона-режисера почали протиставлятися. 

Катя Зиновьева 12 вересня 2012
Like

Ім’я:
15 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 4946
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 115
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1284
"Ангели Чарлі". Новий трейлер "Ангели Чарлі". Новий трейлер

У кіно з 14 листопада!

11 жовтня 2019 0 460
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 61