Увійти через
facebook google
 

Творців "Хмарний атлас" звинуватили в дискримінації


Новини: Творців

Автори проекту упустили унікальність корейської акторської майстерності.


Організація Media Action Network for Asian Americans, яка представляє і захищає інтереси американців азіатського походження звинуватила творців фільму "Хмарний атлас" в дискримінації. Суть звинувачення полягає в тому, що керівництво структури виявилося не задоволеним тим, що представників корейської національності грають "білі чоловіки, загримовані під азіатів".

"Їм здається, що для того, щоб перетворити білих і чорношкірих артистів в героїв азіатського походження, досить візуально подовжити їх очі, але не змінювати всю структуру особи", - йдеться в заяві.

На думку сторони звинувачення автори проекту "упустили унікальну можливість довірити роль азіатським акторам, яка б зруйнувала багато стереотипів, адже їм не часто вдається зіграти героїчних персонажів".

Нагадаємо, що в "Хмарному атласі" багато артистів грають відразу кількох персонажів, розділених не лише простором, але і часом.

Картина являє собою історико-фантастичний фільм, створений Томом Тіквером, Енді і Ланою Вачовскі. Режисери написали сценарій на основі одноіменного роману Девіда Мітчелла, виданого в 2004 році. Бюджет фільму склав $100 мільйонів. Незважаючи на те, що частина цієї суми була отримана від Warner Bros., Основний фонд сформований з незалежних джерел. Таким чином, «Хмарний атлас» є одним з найдорожчих незалежних фільмів усіх часів.

Прем'єра фільму відбулася 9 вересня 2012 року на 37-му щорічному кінофестивалі в Торонто. У широкий прокат фільм вийшов 26 жовтня 2012 року. 

Sushchenko 29 жовтня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 175
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 262
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 168
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5045
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 132