Спілберг відмовився від «Американського снайпера»


Новини: Спілберг відмовився від «Американського снайпера»

Головного американського снайпера зіграє Бредлі Купер.

І знову мимо. Голлівудський режисер Стівен Спілберг ніяк не може знайти проект, яким він перекриє пробіл перед «Робокаліпсисом». Ще на початку цього року постановник заявив, що його наступним проектом стане екранізація книги солдата ВМС США Кріса Кайла «Американський снайпер: Автобіографія найсмертоноснішого снайпера у військовій історії США», але не зрослося.

Права на постановку стрічки належать компанії 22nd & Indiana Pictures американського актора Бредлі Купера, який і зіграє головну роль. Виробляти фільм повинні були на студії Warner. Адаптувати сценарій доручили автору «Бабія» і майбутньої «Параної» Джейсону Дін Холу.

Швидше за все, причиною відходу Спілберга з проекту є фінансова сторона. Точно така ж проблема була і з попереднім фільмом, від якого він теж відмовився. Заморожений фільм за романом Деніела Х. Уїлсона вимагав занадто великих капіталовкладень і при цьому мав потребу в переробці сценарію.

Кріс Кайл - американський солдат сил спеціальних операцій ВМС США. Він вважався найбільш ефективним снайпером в історії армії США, під час служби в Іраку убивши 255 осіб, з яких 160 були офіційно підтверджені міністерством оборони США.

Кайл служив в армії з 1999 по 2009 рік і чотири рази відправлявся до Іраку. Був двічі поранений. Противники називали Кріса «шайтаном з Рамаді» і призначили нагороду в 20 000 доларів за його голову. По закінченні служби Кайл переїхав до Техасу, де жив з дружиною і двома дітьми. Автобіографію випустив в 2012 році. Книга провела 18 тижнів у списку бестселерів New York Times, причому тринадцять з них - на першому місці. 2 лютого 2013 року Кріс Кайл був убитий на стрільбищі колишнім солдатом з посттравматичним синдромом.

Спілберг вельми ретельно вибирає об'єкт своєї роботи, а потім скрупульозно над ним трудиться. Нагадаємо, що на розробку «Лінкольна» у Спілберга пішло 11 років. Режисер часто береться за проекти, але так і не доводить їх до кінця. Наприклад, він збирався знімати ремейк драми «Харві», який не увінчався успіхом. 

Sushchenko 06 серпня 2013


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 783
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1086
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 341
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 541
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 901