Спрінгфілд із "Сімпсонів" знаходться в Орегоні

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Спрінгфілд із "Сімпсонів" знаходться в Орегоні
 
Новини: Спрінгфілд із "Сімпсонів" знаходться в Орегоні

Місто Сімпсонів Спрінгфілд знаходиться в штаті Орегон, США.

Творці популярного анімаційного серіалу "Сімпсони" розкрили головний секрет мультфільму. Один з авторів серіалу Метт Грейнінг повідав, в якому з штатів знаходиться реальний прототип міста Спрінгфілд, де розгортається дія серіалу.

В одному зі своїх останніх інтерв'ю Грейнінг повідомив, що в дитинстві він був шанувальником телешоу Father Knows Best ("Батько знає краще"), дія якого розгорталася в місті Спрінгфілд, розташованому в 160 кілометрах від його рідного Портленда в штаті Орегон.

- Коли я виріс, я дізнався, що це було вигадане місце, - розповів Грейнінг. - Я також дізнався, що Спрінгфілд - одна з найпоширеніших назв міст в США. Тому я вирішив поселити героїв мультсеріалу саме в Спрінгфілді. Я думав, це буде круто. Всі будуть вважати, що це їх Спрінгфілд. Так і вийшло.

Починаючи з 1989 року, коли світ побачила перша серія "Сімпсонів" загадка про приналежність Спрінгфілда до того чи іншого штату була одним з найбільших секретів кіноіндустрії. Самі творці, відповідаючи на це питання, заявляли, що в кожному з американських штатів є місто з такою назвою і воно створене, щоб найбільш яскраво показати американські типажі і стереотипи.

Грейнінг також зізнався, що раніше неодноразово давав свідомо невірні відповіді на питання, де все ж таки знаходиться Спрінгфілд з його мультсеріалу. У зв'язку з цим, не виключено, що висловлена версія про Спрінгфілд в штаті Орегон, також є черговим жартом Грейнінга.

На даний момент серіал "Сімпсони" є найтривалішим мультфільмом на ТБ. З 17 грудня 1989 року в 23 сезонах показано понад 500 епізодів. У самому серіалі, коли хто-небудь показує Спрінгфілд на карті, її заступає персонаж або предмет.
 

Катя Зиновьева 11 квітня 2012
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Вони зловили Бонні і Клайда. Трейлер "The Highwaymen"

C Костнером і Харрельсоном.

21 лютого 2019

0
126

«Тато – мамин брат»

Українська прем’єра фільму відбудеться на фестивалі Docudays UA

21 лютого 2019

0
112

"Рокетмен". Новий трейлер байопіка Елтона Джона

Історія легенди британської музики.

21 лютого 2019

0
89

Кріс Хемсворт зіграє зірку реслінгу

З вусами і в бандані.

21 лютого 2019

0
138

Netflix купив «Блукаючу Землю»

Новий суперхіт з Китаю

21 лютого 2019

0
112

 fk tw