Одразу три претенденти на "Оскар"


Новини: Одразу три претенденти на

У програмі Днів Вишеградського кіно
У київському кінотеатрі "Жовтень" покажуть фільми-номінанти на 92-гу кінопремію "Оскар" від Польщі, Словаччини та Чехії. Роботи змагатимуться у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".
Так, від Словаччини у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою" змагатиметься стрічка "Нехай буде світло" (Nech je svetlo / Let there be light) Марко Шкопа, від Польщі – "Тіло Христове" (Boże Ciało / Corpus Christi) Яна Комаси, а Чехію представить робота Вацлава Маргоула "Розфарбований птах" (Nabarvené ptáce / The Painted Bird). Побачити їх на великому екрані зможуть і кияни – ексклюзивні покази цих стрічок відбудуться 15-16 листопада у кінотеатрі "Жовтень".
15 листопада 18:20
Нехай буде світло / Nech je svetlo / Let There Be Light, 2019, режисер: Марко Шкоп, Словаччина, Чехія;
Фільм-претендент на 92-гу премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою від Словаччини
40-річний Мілан – батько трьох дітей, що працює на будівництві в Німеччині, аби забезпечити свою родину. Під час різдвяної відпустки у себе на батьківщині, Мілан дізнається, що його старший син Адам є учасником парамілітарної групи молодиків – хлопець замішаний у цькуванні та вбивстві свого однокласника. Батько мусить вирішити, як діяти. Зрештою він викриває правду про свого сина, родину, самого себе та спільноту, до якої вони належать
15 листопада 20:30
Розфарбований птах / Nabarvené ptáce / The Painted Bird, 2019, режисер: Вацлав Маргоул, Чехія, Словаччина, Україна;
Фільм-претендент на 92-гу премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою від Чехії
Глибоко драматична історія, яка аналізує безпосередні стосунки між терором та жорстокістю, з одного боку, і невинністю та любов’ю з іншого. Це екранізація першого та найвідомішого роману автора творів “Бути Там” та “Пінбол” – одного з найбільш значущих і яскравих письменників минулого століття Єжи Кошиньського. У центрі сюжету історія єврейського хлопчика, який шукає прихистку десь у Східній Європі під час Другої світової війни.
16 листопада 17:10
Тіло Христове / Boże Ciało / Corpus Christi, 2019, режисер: Ян Комаса, Польща;
Фільм-претендент на 92-гу премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою від Польщі
"Тіло Христове" – це історія 20-річного Даніеля, який зазнає духовної трансформації під час перебування у юнацькій колонії. Злочин, який він скоїв, стає на заваді його вступу до семінарії. Після дострокового звільнення, хлопця відправляють працювати до теслярної майстерні, але той не думає полишати свою мрію і, перевдягаючись у священника, вирушає на проведення служби у сільську церкву.
Покази відбудуться у рамках кінофестивалю "Дні Вишеградського кіно", організованих Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість» за підтримки Вишеградського фонду. «Дні Вишеградського Кіно» — це тиждень показів сучасних фільмів з регіону Вишеградської Групи — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини. Фестиваль триватиме з 14 до 20 листопада. Розклад та програма доступні на сайті кінофестивалю.

Алексей Першко 08 листопада 2019
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 217
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 275
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 313
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 234
Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе

Прем'єра вже за тиждень.

19 листопада 2019 0 393