Стати людиною


Новини: Стати людиною

 Фестиваль LINOLEUM презентує постер від номінанта Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

У 2020 році Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM відбудеться 2–6 вересня в онлайн-форматі. Цьогорічна тема LINOLEUM – «Стати людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить? Анімація, завдяки своїй ірреальній природі, здатна дослідити той наш досвід, що є невловимим для інших форм мистецтва та науки.

Пошук відповідей на ці питання розпочинає постер фестивалю. Його автор – аніматор, режисер і художник Микита Лиськов. У 2019 році він презентував на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Ансі короткометражний фільм «Кохання». Тоді Микита Лиськов став першим номінантом цього престижного французького фестивалю від України. Також фільм «Кохання» здобув низку нагород на конкурсах TAFF (Фінляндія), Feinaki Beijing Animation Week (Китай), Dok Leipzig (Німеччина), «Молодість» (Україна) та інших.

На постері для фестивалю LINOLEUM Микита Лиськов показує, наскільки нагальною і щоденною має бути тема «Стати людиною» в нашому житті. Побутові проблеми (на кшталт ремонту, пошуку роботи чи планів на вечір) часто затуляють «вічні» питання. Але саме розуміння нашої людської природи здатне створити фундамент у мінливому світі, де інформаційний галас і коловерть стресу можуть переважати над найсильнішою особистістю.

«Я вже давно з задоволенням читаю оголошення на стінах. Це український попарт, справжнє народне мистецтво. На хаотично заліплених стінах існує цілий світ із різними стилістиками та сезонними тенденціями. Тож, коли я дізнався, що у фестивалю LINOLEUM цьогоріч тема «Стати людиною», у мене відразу ж з'явилася асоціація з оголошеннями на стіні. «Стати людиною» – це ж саме те, що дуже потрібно зараз. Принаймні, це не менш важливо, ніж пластикові вікна чи утеплення квартир. А LINOLEUM – улюблений фестиваль і надзвичайно важлива подія для українських аніматорів», – Микита Лиськов, автор постеру до фестивалю LINOLEUM.

2–6 вересня LINOLEUM покаже близько 200 анімаційних фільмів із різних країн світу, що будуть досліджувати тему людини та людяності з багатьох позицій. Серед учасників фестивалю – номінанти Аннесі, Берлінале, Оттави та «Оскару».

Майданчиком для перегляду фестивалю стане медіасервіс MEGOGO, де глядачі зможуть переглянути анімаційні роботи учасників конкурсних програм, тематичні підбірки та спеціальні покази безкоштовно.

Алексей Першко 07 липня 2020
Like

Ім’я:
07 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 275
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 1122
Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 333
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 1565
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 384