Стіллер візьметься за суперпечальную історію кохання


Новини: Стіллер візьметься за суперпечальную історію кохання

Роман удостоївся премії імені Вудхауза (нагорода за найкраще гумористичний твір англійською мовою).

Бен Стіллер виконає продюсерські функції в проекті телевізійної екранізації бестселера Гарі Штейнгарт «Суперпечальна правдива історія кохання» (Super Sad True Love Story). Адаптацією займеться сам автор за підтримки студії Media Rights Capital.

Дія книги розгортається в недалекому майбутньому навколо 39-річного сина російського емігранта Ленні Абрамова, який живе в США. Він, як непримітна і старомодна особистість, яка психологічно застрягла в минулому столітті, закохується в молоду і сучасну американку корейського походження, яка протистоїть тискові з боку її консервативної родини. Взаємини героїв розвиваються на тлі похмурої політичної ситуації.

До речі, письменника нагородили премією імені Вудхауза (нагорода за найкраще гумористичний твір англійською мовою). У світ книга вийшла в 2010 році і потрапила в списки бестселерів року за версією видань The New York Times і The Washington Post.

Допомагати Штейнгарту буде автор «Облівіона» і «Людини листопада» Карл Гайдусек.

Нагадаємо, що Бен Стіллер раніше пробував себе на телевізійному терені. Він продюсував для Comedy Central шоу Big Time in Hollywood, FL, а також відповідав за виробництво серіалів The Birthday Boysі Another Period.

Востаннє актора можна було побачити на великому екрані в сімейній комедії «Ніч у музеї: Секрет гробниці». 

Sushchenko 11 лютого 2015


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Нічого не знайдено