Увійти через
facebook
 

Сценарист "Кримінального чтива" готує 2 проекти


Новини: Сценарист

Евері напише і зніме пригодницький фільм за мотивами гри «Замок Вольфенштайн».


Американський сценарист і режисер Роджер Евері, найбільш відомий за сценарієм до фільму «Кримінальне чтиво», приступає до роботи над фільмом за мотивами популярної серії ігор "Замок Вольфенштейн".

Фільм буде знятий за принципом «Першого месника» і «Безславних виродків». Головними героями стануть американський капітан і британський спецагент. Метою яких буде пробратися в горезвісний замок, де Гітлер повинен представити нову секретну зброю. На підступах до замку герої стикаються з паранормальної дивізією СС Гіммлера.

«Замок Вольфенштайн» - перша у світі комп'ютерна гра в жанрі стелс-екшн 1981 року випуску, розроблена студією Muse Software. Дія гри розвивається під час Другої світової війни. Головний герой - шпигун, здатний проникати в нацистську фортеця Вольфенштайн, де він повинен провести ряд диверсій.

Кіноадаптація «Замку Вольфенштейн» була задумана ще в 2007 році, але вже тоді до проекту був закріплений Роджер Евері. Але зважаючи на певні обставини він не зміг вчасно приступити до роботи. Причиною цьому стали події 2008 року, коли сценариста двічі заарештовували за водіння в нетверезому стані, причому через аварію в січні загинула людина. Роджер був визнаний невинним в аварії, але, оскільки був п'яний за кермом, отримав термін. У 2009-му Евері був засуджений до року виправних робіт. Потім сценарист таки опинився у в'язниці, де провів вісім місяців.

Роджер Евері говорить, що грав у «Замок Вольфенштайн» ще в дитинстві. «Іноземна аура гри вплинула на мою кар'єру як сценариста, так і режисера. Мені завжди здавалося, що кіноверсія «Вольфенштейна» буде приголомшливим кінематографічним переживанням для глядача, тому я запропонував цей проект Семюелу». Семюел Хадіду продюсував режисерські проекти Евері «Убити Зої» і «Правила сексу». Його Davis Films Productions займеться продюсуванням «Замку».

До речі, це не єдиний проект, яким буде займатися режисер. Роджеру запропоновано поставити трилер «Повітряний простір» з Джоном Кьюсаком.

Фільм описується як «Дуель» у небі. Головний герой, пілот чартерних рейсів, летить додому до сім'ї, коли на його літак раптово нападає озброєний до зубів винищувач. Вся справа в загадковому портфелі, що знаходиться на борту у пілота. Роль пілота запропоновано зіграти Джон Кьюсак.

Роджер Евері вже взявся за роботу. А нам варто тільки очікувати щось шедевральне. Адже минулого разу за історію про кейс з таємничим вмістом Евері отримав премію «Оскар». Так що чекаємо. 

Sushchenko 02 листопада 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 331
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 350
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 412
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 405
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 355