Сценарій про Чубакку став одним із кращим цього року


Новини: Сценарій про Чубакку став одним із кращим цього року
Видання Los Angeles Times опублікувало у своєму блозі 24 Frames так званий "чорний список" за 2011 рік - неформальний перелік кращих американських кіносценаріїв, фільми на основі яких з різних причин не були запущені у виробництво.
Кращі сценарії були виявлені за результатами опитування 307 голлівудських інсайдерів. Найбільша кількість голосів (133 в цілому) набрала робота Грехема Мура "Імітаційна гра". Сценарій Мура заснований на реальних подіях - його головним героєм є британський математик і криптограф Алан Тьюринг. Вклад Тюрінга у розвиток науки був відзначений в 1945 році Орденом Британської імперії. Однак на початку 50-х років проти вченого було порушено справу за звинуваченнями у мужолозтві. Тьюринг помер в 1954 році (передбачається, що він скоїв самогубство).
83 голоси набрав сценарій Кріса Хаттона і Едді О'Кіф "Коли гасне вуличне світло". Події в ньому розгортаються на початку 80-х років минулого століття в невеликому місті, де нещодавно було скоєно вбивство школярки і вчителя.
Третє місце в "чорному списку" зайняв сценарій Івена Сассера і Вана Робішо, озаглавлений "Чуї". Ця робота набрала 59 голосів. Головним героєм в даному випадку є актор Пітер Мейхью, який грав Чубакка у фільмах серії "Зоряні війни". У сценарії Сассера і Робішо представлений іронічний погляд актора на знімальний процес.

У минулі роки в "чорний список" потрапляли такі сценарії як "Джуно" і "Соціальна мережа". Картини, пізніше зняті на основі цих робіт, виявилися успішними в прокаті і зібрали позитивні відгуки критиків і глядачів. 

Катя Зиновьева 14 грудня 2011


Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 247
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 277
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 250
Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї

Головну роль може зіграти Кілліан Мерфі.

10 вересня 2021 0 1011
«Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер «Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер

Аня Тейлор-Джой у трилері Едгара Райта.

11 вересня 2021 0 836