Сценарій про Чубакку став одним із кращим цього року


Новини: Сценарій про Чубакку став одним із кращим цього року
Видання Los Angeles Times опублікувало у своєму блозі 24 Frames так званий "чорний список" за 2011 рік - неформальний перелік кращих американських кіносценаріїв, фільми на основі яких з різних причин не були запущені у виробництво.
Кращі сценарії були виявлені за результатами опитування 307 голлівудських інсайдерів. Найбільша кількість голосів (133 в цілому) набрала робота Грехема Мура "Імітаційна гра". Сценарій Мура заснований на реальних подіях - його головним героєм є британський математик і криптограф Алан Тьюринг. Вклад Тюрінга у розвиток науки був відзначений в 1945 році Орденом Британської імперії. Однак на початку 50-х років проти вченого було порушено справу за звинуваченнями у мужолозтві. Тьюринг помер в 1954 році (передбачається, що він скоїв самогубство).
83 голоси набрав сценарій Кріса Хаттона і Едді О'Кіф "Коли гасне вуличне світло". Події в ньому розгортаються на початку 80-х років минулого століття в невеликому місті, де нещодавно було скоєно вбивство школярки і вчителя.
Третє місце в "чорному списку" зайняв сценарій Івена Сассера і Вана Робішо, озаглавлений "Чуї". Ця робота набрала 59 голосів. Головним героєм в даному випадку є актор Пітер Мейхью, який грав Чубакка у фільмах серії "Зоряні війни". У сценарії Сассера і Робішо представлений іронічний погляд актора на знімальний процес.

У минулі роки в "чорний список" потрапляли такі сценарії як "Джуно" і "Соціальна мережа". Картини, пізніше зняті на основі цих робіт, виявилися успішними в прокаті і зібрали позитивні відгуки критиків і глядачів. 

Катя Зиновьева 14 грудня 2011


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 600
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 414
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 482
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 469
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 412