Студія Sony зніме продовження «Олівера Твіста»


Новини: Студія Sony зніме продовження «Олівера Твіста»

Сценарій буде адаптувати автор серіалу «Дракула».


Кінокомпанія Sony вирішила порадувати глядачів продовженням класичного роману Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера Твіста». За задумом дія картини »відбуватиметься через 20 років після подій, описаних у книзі англійського письменника.

Фільм отримав тимчасову назву - «Пройда і Твіст». Головними персонажами стануть герої оригінального твору - власне Олівер Твіст і злодюжка на прізвисько Проноза. Через роки вони опиняються по різні боки закону, однак обидва потрапляють у халепу, пов'язану з крадіжкою королівських коштовностей.

Дана стрічка не буде грунтуватися на книзі-сіквелі 2011 року авторства Тоні Лі. Творці зволіли взяти ідею Ахмета Заппи («Дивне життя Тімоті Гріна»). Адаптувати сценарій буде автор серіалу «Дракула» Коул Хеддон.

Продюсером проекту є сценарист Заппа і Меттью Толмак («Нова Людина-павук»).

Роман є першим в англійській літературі, де головним героєм стала дитина. Його неодноразово екранізували. Першою постановкою є німий фільм 1922 року. Класичною адаптацією книги вважається картина 1948 року, режисером якої є Девід Лін. Фільм, до речі, претендував на головну нагороду Венеціанського фестивалю. Останньою за часом постановкою «Олівера Твіста» для великого екрану стала робота Романа Поланскі, зрежисована в 2005 році.

Нагадаємо, що в оригінальній версії хлопчик на ім'я Олівер Твіст, кинутий батьками, виявляється на вулицях Лондона. Тут він знайомиться із злодієм на ім'я Феджін, який запрошує Олівера в свою команду. Якийсь час опісля Олівер, починаючий злодій, попадається на гарячому. Однак, містер Браунлоу, що зловив його, замість того, щоб покарати маленького мерзотника, вирішує його виховати ... 

Sushchenko 12 лютого 2013
Like

Ім’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 763
ТЕНЕТ знову перенесли ТЕНЕТ знову перенесли

На невизначений термін

20 липня 2020 0 1548
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 480
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 997
Кінофестивалю Відкрита Ніч бути! Кінофестивалю Відкрита Ніч бути!

Програма фестивалю ВІДКРИТА НІЧ

31 липня 2020 0 387