Стюарт і МакКеллен повернуться до «Людей Ікс»


Новини: Стюарт і МакКеллен повернуться до «Людей Ікс»

Всі виконавці головних ролей залишаться в сіквелі.


Режисер картини «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» Брайан Сінгер повідомив у своєму твіттері, що Іен Маккеллен і Патрік Стюарт складуть компанію молодим зіркам у сіквелі. Дана заява була зроблена напередодні прем'єри фільму «Хоббіт: Неочікувана подорож» у Веллінгтоні, що в Новій Зеландії. За кілька годин до початку червоної доріжки постановник повідомив про кастинг в свій фільм, пообіцявши деякі подробиці дати пізніше.

Які саме ролі виконуватимуть актори, Сінгер не уточнює. Але навряд він вирішить будь-яким чином продовжити історію "Останньої битви", тому що Магнето втратив свої сили, а Професор Ікс загинув (Правда, в обох випадках творці залишили лазівку для продовження).

Режисер також повідомив, що всі виконавці головних ролей - Джеймс Макевой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс і Ніколас Холт - залишаються на колишніх місцях. Щодо другорядних персонажів ніякої інформації немає.

Нагадаємо, що «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» виходять в прокат 18 липня 2014 року. За сюжетом коміксу, на якому частково буде заснований фільм Сінгера, героям доведеться протистояти не тільки Братству злісних мутантів, але й вирішувати питання із зміненим майбутнім, де всі мутанти виявляються в спеціальних таборах. Як раз в майбутньому і з'являться Магнето і Ксав'є у виконанні МакКеллена і Стюарта.

Частина "Люди Ікс: Перший клас», що вийшла в 2011 році, провалилася в американському прокаті і ледь окупилася за рахунок світового. Фінальні збори досягли $353 мільйонів. 

Sushchenko 28 листопада 2012


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 320
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 69
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 272
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 198