Весільний спадок України


Новини: Весільний спадок України

Презентовано перший офіційний постер повнометражного документального фільму “Весільний спадок”
Компанія FILM.UA Television, яка входить до складу FILM.UA Group, презентує офіційний постер документального фільму «Весільний спадок», що створюється за підтримки Держкіно. Наразі цей проект перебуває на етапі продакшену, а його режисером та оператором виступить Олексій Гуз. Стрічка планується до національного кінотеатрального прокату на 2020-2021 рр.
«Весільний спадок» - це повнометражний документальний фільм, в якому розповідається про весільні звичаї та обряди з різних куточків України. Завдяки цій картині глядач зануриться у світ багатої, яскравої та різноманітної весільної культури 8 областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.
За допомогою сучасних кінематографічних аудіо-візуальних рішень у фільмі будуть показані основні учасники та герої українського весілля, традиційні обрядодійства та атрибути, автентичні костюми, музика та співи.
На презентованому постері зображено традиційний весільний образ нареченої Черкаської області, Черкаського району, села Яснозір’я.


Особливу увагу автори проекту приділяють точності відтворення кожного з елементів. Так, всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними костюмами, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що прозвучать – до цього часу невідомі регіональні весільні пісні, які спеціально було знайдено, записано та відтворено для «Весільного Спадку».
Окрім акторів, які відтворюють весільні обряди на екрані, у проєкті також знялись відомі історики, фольклористи, етнографи, колекціонери - Марія Квітка, Роксоляна Шимчук, Олександра Сторчай, Володимир Щибря, Ігор Перевертнюк. Таким чином, «Весільний Спадок» - це не лише унікальна збірка невідомих до цього часу матеріалів, свідчень та реконструкцій, це ще й кіно про людей, які все своє життя займаються зберіганням та відновленням української традиційної культури.
Повнометражний документальний фільм «Весільний спадок» став одним із переможцем Дванадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 475 тис. 440 грн. (39,73 % загальної вартості виробництва фільму).

Алексей Першко 22 травня 2020
Like

Ім’я:
24 травня 2020
Ваш коментар

популярні новини


FILM.UA ПОВЕРНЕТЬСЯ В КІНОТЕАТРИ FILM.UA ПОВЕРНЕТЬСЯ В КІНОТЕАТРИ

З “АНТИКРИЗОВИМ ПАКЕТОМ”

18 травня 2020 0 3716
Канни - не в Каннах Канни - не в Каннах

Каннський фестиваль 2020 в просторі і часі

11 травня 2020 0 831
Найкращий фільм, знятий дітьми Найкращий фільм, знятий дітьми

Вчетверте оберуть на Чілдрен Кінофесті 2020

19 травня 2020 0 442
Весільний спадок України Весільний спадок України

Презентовано перший офіційний постер повнометражного документального фільму “Весільний спадок”

22 травня 2020 0 311
Чілдрен кінофест 2020 відбудеться онлайн Чілдрен кінофест 2020 відбудеться онлайн

Фільми програми можна буде подивитись безкоштовно

06 травня 2020 0 1064