Своєму кіну - бути!


Новини: Своєму кіну - бути!
Підбито підсумки проведення Конкурсу сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО»
Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО» стартував у листопаді 2016-го року за сприяння Державного агентства України з питань кіно і став першим кроком у реалізації комплексного комунікаційного проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!», створеного з метою сприяння розвитку українського кінематографа та покращення якості суспільних комунікацій. 
Підбиття підсумків Конкурсу відбулося 28-го лютого за участі 25 експертів Проекту, що входять до широкого журі, партнерів та ЗМІ. Варто зазначити, що всі члени журі відзначили високий рівень поданих творів.
 За результатами конкурсу, для подальшої екранізації з 501-го поданого сценарію було обрано 20 найкращих. Згідно з Регламентом Конкурсу, автори цих сценаріїв отримають також авторський гонорар розміром 10 000 гривень. Екранізовані трихвилинні фільми будуть демонструватися на телеканалах та в кінотеатрах перед основними сеансами.
Цікаво, що організатори разом з експертами проекту сформували ряд додаткових, персональних та спеціальних відзнак Конкурсу, а також резерв Проекту, аби не залишити поза увагою твори, які не увійшли до ТОП-20, але заслуговують окремої відзнаки та підтримки.
Автори творів, які увійшли до ТОП-100, отримують Дипломи фіналістів Конкурсу. 
Низка творів отримала персональні відзнаки від експертів Конкурсу.
Спеціальну відзнаку оргкомітету та додаткове преміальне заохочення розміром 5000 грн. отримали 5 робіт, які мають високий рейтинг відповідно до загального оцінювання та рекомендацій експертної групи широкого журі Конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО».
31 твір отримав рекомендації від експертно-продюсерської групи широкого журі щодо доцільності подальшої співпраці у рамках проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!». Оргкомітет проекту планує всебічно сприяти авторам у пошуку можливості екранізації відзначених сценаріїв.
Перелік переможців можна переглянути на сайті Проекту «Дивись українське  – твори своє майбутнє!»: http://kinoua.org/ua
Результати Конкурсу представив головний ініціатор його проведення Андрій Різоль, наголосивши на тому, що цей проект є новою формою комунікації експертної групи кінематографістів з широкою українською аудиторією.
Як зазначив Голова Держкіно України Пилип Іллєнко: «Для нас найголовніше в цьому проекті – його роль у формуванні цільової аудиторії українського кіно. На сьогодні дуже важливо пояснити і продемонструвати людям, що український кінематограф існує, що він може бути створений тією кіномовою, яку вони звикли бачити у кінотеатрах. Такими чином ми створюємо і ринковий механізм, і величезний мистецький ефект, формуючи культурну самоідентифікацію».
Проект «Дивись українське  –   твори своє майбутнє!» реалізується на благодійних засадах засобами і зусиллями меценатів, партнерів та ініціаторів проекту. Генеральний партнер і меценат проекту –  Всеукраїнський Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Проект здійснюється за сприяння Державного агентства України з питань кіно, партнерської підтримки «Райффайзен банку Аваль» та компанії «Baker Tilly Україна». Ініціатори і розробники проекту  –   компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!».
Вітаємо всіх учасників та переможців Конкурсу сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО» і бажаємо подальших успіхів!
Алексей Першко 02 березня 2017


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 273
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 171
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1037
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 304