Зйомки сиквела «Джона УІКа» розпочнуться цієї осені


Новини: Зйомки сиквела «Джона УІКа» розпочнуться цієї осені

Хороша новина - зйомки «Джона Уика 2» розпочнуться вже цієї осені. Про це повідомила кінокомпанія Thunder Road Pictures.

Планується, що над продовженням буде працювати та ж команда, що і в оригінальній частині. Сиквел знімуть режисери Девід Лейтч і Чед Стахелскі, над сценарієм попрацює Дерек Колстад. У головній ролі - Кіану Рівз.
 
Якщо читач пам'ятає, в першому фільмі, що вийшов у жовтні минулого року, герой Рівза, втомлений, розчарований у житті кілер. Після смерті дружини, Джон Вік, пішов на спочинок. Його захопленням стала машина Ford Mustang 1969 року випуску, яку він пестить і плекає. Адже цей масл кар це все, що залишилося від його коханої. Тому коли незнайомець просить продати йому Мустанга, Джон відмовляє. Цей випадок призводить до того, що ображений покупець приїжджає до Уіку і б'є його до напівсмерті. А, крім того, вбиває його єдину подругу Дейзі, собаку, смерть якої стала останньою краплею для кілера. Це запускає ланцюгову реакцію, результат якої біль втрати вгамує тільки жага помсти.

Своїм творцям картина принесла прибуток ($78,74 млн плюс $37млн ​​на домашньому відео при бюджеті в $20 млн) і отримав культовий статус.

Подейкують, що наступним після «Джона Уіка» проектом режисера буде або екранізація коміксу «Ковбой ніндзя вікінг» з Крісом Преттом у головній ролі, або шпигунський трилер (теж за коміксом) з Шарліз Терон «Найхолодніше місто». 

Тегі: джон уік 2
Sushchenko 24 вересня 2015
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 142
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 215
Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 1214
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 307
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 306