Тарантіно порадує глядачів вестерном на Різдво


Новини: Тарантіно порадує глядачів вестерном на Різдво

Зйомки почалися 23 січня 2015 в телуриду, Колорадо.

Майбутній Вестер Квентіна Тарантіно «Ненависна вісімка» вийде в американському прокаті на Різдво, 25 грудня.

Як повідомляють ЗМІ, стрічка стане наймасштабнішим «70-міліметровим» релізом за останні два десятиліття. З 8 січня прокат буде розширено за рахунок «підключення» звичайної на сьогодні цифрової копії.

Дія фільму розгортається у Вайомінгу через кілька років після Громадянської войни. Мисливець за головами Джон Рут на прізвисько «Кат» (Курт Рассел) везе спійману ним втікачку Дейзі Домерг (Дженніфер Джейсон Лі), яку шукали за вбивство і засудили до страти через повішення, у Ред-Рок, щоб там передати її в руки правосуддя і отримати свою винагороду. По дорозі вони зустрічають двох незнайомців: колишнього солдата Маркіза Уоррена (Семюел Л. Джексон), що став найманцем, і південного перебіжчика Кріса Меннікс (Уолтон Гоггинс), що називає себе новим шерифом міста. Збившись зі шляху під час хуртовини, четвірка знаходить притулок на перевалі в крамниці Мінні (Дена Гурье), де замість господині вони натикаються на чергових незнайомців: Боба (Деміан Бішір), який наглядає за магазином, генерала Конфедерації Смітерса (Брюс Дерн), погонича худоби Гейджа (Майкл Медсен) і ред-роківського шибеника Мобрея (Тім Рот).

У листопаді 2013-го Тарантіно оголосив, що працює над новим фільмом у жанрі вестерн, який ніяк не буде пов'язаний з його попередньою роботою - фільмом «Джанго звільнений». На початку 2014-го картині дали офіційну назву - «Ненависна вісімка». Незабаром, з вини агента одного з акторів, стався витік сценарію і засмучений Тарантіно відмовився знімати стрічку. За його словами, версії сценарію були тільки у Медсена, Рота і Дерна.

Ближче до травня 2014-го Тарантіно оголосив, що написав дві нові кінцівки і готовий повернутися до проекту.

Акторський ансамбль єдиного читання сценарію перекочував на знімальний майданчик «Ненависної вісімки». Тарантіно лише замінив Ембер Темблін на Дженніфер Джейсон Лі (на ключову роль жінки-арестантки) і додав Деміан Бішир і Ченнінг Татум. Роль останнього залишається однією з головних загадок картини.

Нагадаємо, що разом з «Ненависною вісімкою» в прокат виходять такі фільми «Сноуден» Олівера Стоуна, новий «На гребені хвилі», спортивна драма з Уіллом Смітом «Струс». А за тиждень до цього, 18 грудня, відбудеться реліз нового фільму саги «Зоряні війни» - «Зоряні війни. Епізод 7: Пробудження Сили». 

Sushchenko 15 червня 2015


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 598
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 412
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 481
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 468
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 411