"Тепер я буду любити тебе" виходить в прокат


Новини:

Українці під час новорічних свят зможуть подивитися нову вітчизняну стрічку - романтичну комедію Романа Ширмана "Тепер я буду любити тебе". На екранах вона з'явиться з 31 грудня.

У новорічній романтичній комедії задіяні відомі та популярні українські актори - Богдан Бенюк та Ольга Сумська, які розкриваються з абсолютно нових, несподіваних ракурсів. Поруч з ними у головних ролях дебютують молоді актриси Кристина Кисельова та Аріна Анпілогова. 

«Цей фільм для мне – як дитя для слонихи. Виношували довго та тяжко народжували. Можу сказати, що пологи (в моєму розумінні – це прем’єрний показ фільму) пройшли успішно та супроводжувалися велелюдною вечіркою. Тепер чекатимемо, як фільм розвиватиметься та «піде в люди». Щасти йому!» - ділиться враження від прем’єри продюсер стрічки Володимир Козир.

Роман Ширман, режисер стрічки, спостерігав за реакцією глядачів: «Я ще раз переконався: до глядачів не треба ставитися як до підлітків. Схоже, вони вдячні нам за іронію та самоіронію, за щире співчуття до героїв, які не надто щасливі у житті. І в боротьбі за своє щастя роблять численні дурниці, потрапляють з однієї халепи в іншу, будують нескінченні повітряні замки. І глибоко переконані, що найкращими ліками від усіх життєвих негараздів є чергові ілюзії. А ще я помітив неприховану вдячність глядачів за те, що ми позбавили їх необхідності спостерігати півтори години за життям чергових бандитів, вбивць, ґвалтівників та іншої наволочі».

Богдан Бенюк також задоволений враженням, яке фільм справив на перших глядачі: «Реакція залу додала мені впевненості в тому, що в нас є гострий дефіцит любові. Коли є любов – в тебе виростають крила. Між нами кажучи, я побачив, як із зали вийшло декілька глядачів з крилами. Значить, кіно спрацювало!»

«Вперше в житті я не потрапила в залу на перегляд фільму, в якому я знялася. Тому, що був «переаншлаг». І, як це не парадоксально, я щаслива від того. Піду в кіно 31 грудня разом з донькою та чоловіком. Чому? Тому, що порадили щасливі глядачі, що виходили після перегляду», – додає Ольга Сумська.

ПРО ФІЛЬМ:
Мішель - модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову - красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство з дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.

ТЕПЕР Я БУДУ ЛЮБИТИ ТЕБЕ
Студія: «Кіностудія Інтерфільм»
Старт в Україні: 31.12.2015
Жанр: романтична комедія
Режисер: Роман Ширман
У ролях: Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Кристина Кісельова, Арина Анпілогова, Тимур Полянський, Георгій Масхарашвілі, Роман Луцький, Олена Козир  

Sushchenko 28 грудня 2015


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 04 січня 2016 00:40
0
Орфографическая ошибка в теге (!), да и в статье несколько. А фильм - замечательный!
.

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 176
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 518
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 1035
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1616
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 858