Тільки у Львові


Новини:  Тільки у Львові
Завершилися зйомки авантюрної комедії Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги»
Стрічка створюється за сценарієм Дмитра Наумова та Тараса Боровока. Виробництво здійснює компанія «Ганзафільм» за підтримки Держкіно. Продюсери фільму: Геннадій Богук та Дмитро Кравченко. У ролях: Ірина Гришак (Христя), Павло Кружнов (Збишек), Юрій Хвостенко (Мирослав), Іван Шаран (Богдан), Олег Примогенов (Оттон) Ксенія Ніколаєва (Баронесса).
Дія стрічки відбувається у довоєнному Львові в 1938-39-их роках. Поштовхом до написання сценарію стала польська картина 1939-го року, де вперше прозвучала популярна пісня «Тільки у Львові». Проте фільм Олександра Березаня не є сучасним ремейком.
«Нам дуже пощастило з акторами. На кожну сцену налаштовувались весело, постійно жартували і це створювало відповідну атмосферу на майданчику. Адже ми знімали комедію! Актори залюбки імпровізували та проявляли ініціативу. Всі викладались на 100%. Сподіваємось, глядачі отримають задоволення від перегляду нашої стрічки», — зазначив режисер Олександр Березань.
За сюжетом, дія у фільмі відбувалася у Львові, Варшаві та навіть в  Африці. У зйомках були задіяні півтисячі акторів масових сцен, а в епізодичних ролях зіграли Брати Гадюкіни та музичний гурт RayBand. Зокрема, одну із ролей втілив Євген Степанов, якого «Книга рекордів України» визнала актором із найнижчим зростом. Рекорд встановили на знімальному майданчику «Шляхетних волоцюг».
«Зйомки тривали два місяці. Перший етап відбувся у знакових місцях Львова: на площі Ринок, вулиці Вірменській, Личаківському кладовищі, в Домініканському соборі, Соборі святого Юри та інших впізнаваних місцях. Зокрема, на львівських вулицях знімали Варшаву, де відбувались деякі події фільму. Після екватора ми продовжили працювати у Києві, де будували об’єкти для ключових сцен»,— пояснив продюсер Дмитро Кравченко.
Кінопроект «Шляхетні волоцюги» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. На великі екрани стрічка вийде восени 2018-го року.
Алексей Першко 18 жовтня 2017


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 277
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 175
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1042
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 308