Том Хенкс і Емма Томпсон знімуть "Мері Поппінс"


Новини: Том Хенкс і Емма Томпсон знімуть
Том Хенкс і Емма Томпсон зіграють в драмі про Мері Поппінс.
Актори Том Хенкс і Емма Томпсон вступили в переговори про участь в роботі над фільмом «Рятуючи містера Бенкса», який розповість про закулісні нюанси роботи над картиною про Мері Поппінс.
Якщо актори підпишуть свої контракти, то Том Хенкс виконає роль Уолта Діснея, а Емма Топмсон - автора «Мері Поппінс» П.Л.Траверс.
У центрі сюжету опиняться взаємини Діснея і Траверс, які досить довго готувалися до екранізації легендарної дитячої книжки - Уолт намагався купити права на екранізацію починаючи з 1938 року, але письменниця, думаючи, що той хоче зняти за мотивами її твору черговий мультфільм, погодилася на зйомки лише в 1961 році.

Фільм «Мері Поппінс» вийшов в 1964 році з бюджетом у шість мільйонів доларів. Головні ролі у фільмі виконали Джулі Ендрюс, Дік Ван Дайк і Девід Томлісон. «Мері Поппінс» була номінована на вісім «Оскарів», із яких отримала п'ять. Саме для цього фільму Волту Діснею довелося переобладнати свою студію звукозапису таким чином, щоб на ній могло працювати 75 музикантів одночасно. 

Катя Зиновьева 10 квітня 2012


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Нічого не знайдено