Поцінорвувачі документального кіно


Новини: Поцінорвувачі документального кіно

 ОМКФ-2018: журі Конкурсу європейських документальних фільмів

Оцінювати фільми Конкурсу європейських документальних фільмів на 9-ому ОМКФ буде режисер Остап Костюк (Україна), програмерка Дорота Лєх (Польща) та Галія Бадор (Ізраїль)
Дорота Лєх - співробітниця програмного департаменту Міжнародного кінофестивалю у Торонто (TIFF). Дорота займається відбором фільмів з Польщі, України, Росії, Білорусі, Кавказу та Центральної Азії, організовує покази іноземних документальних стрічок та конференцію документалістів МКФ у Торонто. Програмерка індустріальної секції Hot Docs - одного з найбільших документальних кінофестивалів Північної Америки. На кінофестивалі вона курує індустріальну секцію The Hot Docs Forum. Раніше працювала у Національній раді кінематографістів Канади та на Всесвітньому конгресі продюсерів наукових та документальних фільмів.
Остап Костюк у співпраці з оператором-постановником Олександром Поздняковим дебютував як режисер короткометражного фільму «Ману і капуста». Стрічка отримала премію RADi (Agence du Court Métrage, France, 2012) на «ShortCorner» Каннського фестивалю. Фільм «Жива ватра» здобув нагороду журі фестивалю Hot Docs в Торонто (Канада), диплом журі Одеського міжнародного кінофестивалю та кінофестивалю «Лістапад» (Мінськ, Білорусь), 2 нагороди Першої Національної кінопремії «Золота Дзиґа».
Галія Бадор - з 2009 року директор Міжнародного кінофестивалю Docaviv у Тель-Авіві. Раніше була CEO Форуму ізраїльских документалістів. Галія також виступила продюсером багатьох документальних фільмів, серед яких «Єрусалим має честь представити» (реж. Нітцан Гіладі) - володар призу в галузі прав людини Міжнародного фестивалю документального кіно у Амстердамі (IDFA)-2007. Галія Бадор була наставником та журі на міжнародних форумах з документалістики та кінофестивалях, серед яких IDFA, Азійський форум документалістики Docedge Kolkata та премії DIG (Італія).
Алексей Першко 19 червня 2018
Like

Ім’я:
20 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Із широко заплющеними очима» «Із широко заплющеними очима»

Кінотеатральний показ до 20-річчя фільму

19 листопада 2019 0 313
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 425
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 136
Три зірки Marvel зіграють у Содерберга Три зірки Marvel зіграють у Содерберга

Танос, Воїн і Зимовий Солдат.

20 листопада 2019 0 125
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 83