Увійти через
facebook
 

Твій фестиваль французького кіно


Новини:  Твій фестиваль французького кіно
MyFrenchFilmFestival пройде з 13 січня по 13 лютого
У своєму 7-му випуску найбільший в світі он-лайн кінофестиваль myfrenchfilmfestival.com модернізує свою платформу. Ознайомтеся з повністю зміненою новою версією!
Шанувальники цього заходу, можливо, вже помітили, що платформа myfrenchfilmfestival.com була повністю змінена. Вона тепер більш функціональна, більш ергономічна і адаптована для всіх носіїв, як з найбільшим, так і з найменшим екраном.
З 13 січня по 13 лютого французькі фільми будуть супроводжувати вас скрізь: і в вашій вітальні на екрані телевізора, і в автобусі на вашому смартфоні.
В очікуванні презентації 13 січня, на якій будуть представлені президент журі і фільми, що увійшли до програми фестивалю, ознайомтеся з призначеної для вас новою платформою. Інші новинки - на підході!
Програма фестивалю і журі режисерів будуть оголошені під час урочистого відкриття фестивалю в Парижі 13 січня 2017 року.
На урочистому вечорі будуть присутні 5 зарубіжних режисерів, які увійшли до складу журі, а також знімальні групи фільмів, відібраних для участі в фестивалі. Ви можете спостерігати за цим винятковим ввечері відкриття фестивалю в прямому ефірі на Facebook!
В цьому році буде представлено більше повнометражних фільмів, більше короткометражних фільмів, більше фільмів поза конкурсом, до яких буде доступ в усьому світі. У цьому 7-му випуску: 28 фільмів у програмі фестивалю, 13 повнометражних і 15 короткометражних фільмів з субтитрами 10 мовами, доступних по всьому світу на тридцяти платформах. Тепер весь світ зможе подивитися ще більше французьких фільмів.
Алексей Першко 05 грудня 2016
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 328
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 410
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 403
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 353
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 347