Твій серіал до Парижу доведе


Новини:  Твій серіал до Парижу доведе
Переможець KIEV CoProduction Meetings поїде на фестиваль Series Mania
Кожен рік організатори KIEV CoProduction Meetings пропонують все нові та нові можливості для успішного старту проектів, які представлено на пітчингу. Саме тому вже чотири роки поспіль багато цікавих та помітних ТВ-проектів починають свій путь до аудиторії з участі в KIEV CoProduction Meetings.
Ось і цього року завдяки партнерові – телеканалу «Україна», автор кращого проекту серіалу, обраного міжнародним журі в ході пітчингу KIEV CoProduction Meetings, отримає квиток до Парижу та проживання для участі в міжнародному фестивалі Series Mania, який щорічно у квітні проводиться у французькій столиці.
Кожного року заходи Series Mania відвідують понад тисячу професіоналів у сфері виробництва ТВ-контенту та десятки тисяч глядачів. Цей фестиваль у Парижі давно став світовою подією в індустрії серіального виробництва. Тут все підпорядковано і повністю присвячено серіалам, в тому числі – і ділова програма фестивалю, яка включає в себе конференцію, круглі столи, презентації кейсів, покази, а також форум з копродукції Co-Production Forum. Зазначимо, що директорка фестивалю Лоранс Ерцберг вже двічі відвідувала Одеський міжнародний кінофестиваль.
Вже скоро ми дізнаэмося всі подробиці щодо найуспішніших кейсів створення та кросплатформеного просування українського ТВ-контнту на KIEV CoProduction Meetings.
А поки квиток до Парижу та бейдж фестивалю Series Mania шукає свого власника, строк подачі проектів на KIEV CoProduction Meetings подовжено до 15 серпня 2016 року.
Алексей Першко 10 серпня 2016


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 150
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 2090
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2469
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2384