У «Джека Річера» з'явиться сіквел


Новини: У «Джека Річера» з'явиться сіквел

Перша частина вийшла в прокат 21 грудня 2012 року.

Схоже, боси з Paramount Pictures і Skydance Productions всерйоз задумалися над створенням сиквела «Джека Річер». Вже зараз продюсери студій намагаються втиснути проект в робочий графік виконавця головної ролі Тома Круза.

Справа в тому, що, за словами інсайдерів, зйомки продовження «Джека Річера» хочуть розпочати до запуску виробництва п'ятої «Місії нездійсненної». На екрани фільм вийде напередодні Різдва 2015 року

До речі, і у «Джека Річер 2», і у «Місії нездійсненної 5» один режисер - Крістофер МакКуоррі. Так що навряд чи обидва проекти представлять в одному сезоні. А міняти постановника і ключового актора студії не вирішаться. Швидше дочекаються, поки з «Місією» буде закінчено.

Сюжет сиквела буде заснований на свіжому романі Лі Чайлда «Ніколи не повертайся» (Never Go Back), який надійшов у продаж цієї осені.

Цього разу головний герой спрямовується на свою стару військову базу в Вірджинії, щоб повечеряти з командиром свого підрозділу, жінкою на ім'я Сьюзен. Прибувши на місце, Джек дізнається, що керівництво бази змінилося, Сьюзен за гратами, а йому самому пред'явлено звинувачення у побитті якогось хлопця. Додатково до всього спливає історія з батьківством Джека, для якого наявність дитини стає справжнім відкриттям - здається, неприємним.

Нагадаємо, що перший «Джек Річер» зібрав у прокаті $218, 34 млн при бюджеті $60 мільйонів. До речі, минулого разу також була ситуація з нестикування прем'єрних графіків «Місії» і «Джека». Спочатку прем'єра фільму мала відбутися в 2013 році. У березні 2012 року було повідомлено про перенесення прем'єри на 21 грудня 2012 року, так як виробники розраховують повторити успіх випущеного в цей же час в 2011 році фільму «Місія нездійсненна: Протокол Фантом», найбільшкасового з циклу «Місія нездійсненна».

Sushchenko 10 грудня 2013
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 721
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 646
«ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли «ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли

Ще на 2 тижні

26 червня 2020 0 1237
Перший критичний погляд Перший критичний погляд

«Київський тиждень критики» оголошує прийом студентських фільмів у програму «Перший погляд»

30 червня 2020 0 821
Безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій Безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій

Стартує в Україні завтра до дня взяття Бастилії

13 липня 2020 0 336