У «Джека Річера» з'явиться сіквел


Новини: У «Джека Річера» з'явиться сіквел

Перша частина вийшла в прокат 21 грудня 2012 року.

Схоже, боси з Paramount Pictures і Skydance Productions всерйоз задумалися над створенням сиквела «Джека Річер». Вже зараз продюсери студій намагаються втиснути проект в робочий графік виконавця головної ролі Тома Круза.

Справа в тому, що, за словами інсайдерів, зйомки продовження «Джека Річера» хочуть розпочати до запуску виробництва п'ятої «Місії нездійсненної». На екрани фільм вийде напередодні Різдва 2015 року

До речі, і у «Джека Річер 2», і у «Місії нездійсненної 5» один режисер - Крістофер МакКуоррі. Так що навряд чи обидва проекти представлять в одному сезоні. А міняти постановника і ключового актора студії не вирішаться. Швидше дочекаються, поки з «Місією» буде закінчено.

Сюжет сиквела буде заснований на свіжому романі Лі Чайлда «Ніколи не повертайся» (Never Go Back), який надійшов у продаж цієї осені.

Цього разу головний герой спрямовується на свою стару військову базу в Вірджинії, щоб повечеряти з командиром свого підрозділу, жінкою на ім'я Сьюзен. Прибувши на місце, Джек дізнається, що керівництво бази змінилося, Сьюзен за гратами, а йому самому пред'явлено звинувачення у побитті якогось хлопця. Додатково до всього спливає історія з батьківством Джека, для якого наявність дитини стає справжнім відкриттям - здається, неприємним.

Нагадаємо, що перший «Джек Річер» зібрав у прокаті $218, 34 млн при бюджеті $60 мільйонів. До речі, минулого разу також була ситуація з нестикування прем'єрних графіків «Місії» і «Джека». Спочатку прем'єра фільму мала відбутися в 2013 році. У березні 2012 року було повідомлено про перенесення прем'єри на 21 грудня 2012 року, так як виробники розраховують повторити успіх випущеного в цей же час в 2011 році фільму «Місія нездійсненна: Протокол Фантом», найбільшкасового з циклу «Місія нездійсненна».

Sushchenko 10 грудня 2013


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 347
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 194
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 192
«Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер

Зовсім скоро в кіно!

23 червня 2021 0 164
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 385