«У місті із назвою Львів»


Новини: «У місті із назвою Львів»
Прем’єра пісні і музичного кліпу  Мирослава Кувалдіна (The ВЙО) до фільму «Шляхетні волоцюги»
Кінокомпанія «Ганзафільм» презентує пісню і музичний кліп «У місті із назвою Львів» (автори слів – Тарас Боровок, Наумов Дмитро, музика та виконання – Мирослав Кувалдін, фонограма – Олександр Сошальський), створені спеціально для художнього фільму «Шляхетні волоцюги» (виробництво «Ганзафільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно).
«Шляхетні волоцюги» - це музично-комедійний бойовик, у якому звучить багато музики і пісень українських виконавців, таких як гурт «Брати Гадюкіни», Мирослав Кувалдін, гурт «Ray Band», композитор Олександр Сошальський.
«Ганзафільм» підготувала альбом саундтреків до фільму «Шляхетні волоцюги», у який увійшло 9 композицій.
До всеукраїнської прем’єри фільму 27 вересня буде поступово оприлюднено усі саундтреки. У квітні уже відбулася прем’єра пісні і музичного кліпу «Тільку ві Львові» гурту «Брати Гадюкіни».

Мирослав Кувалдін про роботу над піснею «У місті з назвою Львів»: «На роботу у фільмі мене запросили уже на фінішній прямій, коли кіно уже було фактично змонтовано. Для повної картини не вистачало однієї пісні, яка би підсумувала все, що там відбувається. Я з задоволенням відгукнувся на цю пропозицію, адже дуже вболіваю за долю українського кіно. Мене дуже порадувало, що це пригодницька комедія, жанр який дуже подобається широкому загалу і якого, відверто, бракує в українському кінематографі. Мені здається, що «Шляхетні волоцюги» - це новий виток українського кіно, який залюбки подивляться люди не тільки в Україні».
Мирослав був звукорежисером в українських фільмах «Delirium» і «Las Meninas» (2012 р. і 2008 р., режисер Ігор Подольчак), композитором до анімаційного фільму "Бабай" (2014 р., режисер М. Медвідь), а також зіграв ролі у фільмах «Бес Пор No» (реж. Олександр Шапіро і Станіслав Довжик), «Кастинг» (реж. Олександр Шапіро) та "Київський торт" (2014 р., режисер Олексій Шапарєв).
 Фільм «Шляхетні волоцюги» - це музично-комедійний бойовик, який розповідає про львівських батярів Бодю та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Не очікувано для себе, вони стають опікунами молодої красуні та їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові у 1938-39 роках.
Фільм став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно 2016 року. Режисером є Олександр Березань, продюсером – Дмитро Кравченко. Сценарій написано Тарасом Боровоком спільно з Дмитром Наумовим.
Зйомки проходили у Львові і Києві у серпні-жовтні 2017 року.
У ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші.
Прем’єра фільму в Україні запланована на 27 вересня 2018 року.
Алексей Першко 15 травня 2018
Like

Ім’я:
18 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат

Представляємо офіційний постер комедії «Мої думки тихі», дебютного повнометражного фільму режисера Антоніо Лукіча.

14 листопада 2019 0 493
Ніколас Кейдж зіграє Ніколаса Кейджа Ніколас Кейдж зіграє Ніколаса Кейджа

У фільмі про Ніколаса Кейджа.

18 листопада 2019 0 98
Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі" Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі"

Зворушлива історії незвичайної дружби, знята за реальними подіями.

18 листопада 2019 0 92
Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер

Кажуть, це претендент на Оскар.

15 листопада 2019 0 519
Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3" Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3"

Ніколи не вгадаєте, кого він там грає.

14 листопада 2019 0 456