Увійти через
facebook
 

Українська Кіноакадемія: завершено прийом заявок


Новини: Українська Кіноакадемія: завершено прийом заявок
Завершено прийом заявок на членство в Українській Кіноакадемії та участь у конкурсі Першої Національної Кінопремії.
Прийом заявок тривав один місяць, за цей період з’явилося 343 претенденти на вступ до Української Кіноакадемії. Селекція проводилась у двох категоріях згідно з Регламентом Першої Національної Кінопремії. Детальну інформацію про категорії та критерії відбору можна знайти на офіційному сайті Української Кіноакадемії.
За результатами розгляду 241 кандидат отримав статус члена Української Кіноакадемії, серед котрих такі найвідоміші українські кінодіячі - Роман Балаян, Лариса Кадочникова, Володимир Зеленський, Володимир Горянський, Остап Ступка, Сергій Лозниця, Дмитро Ступка, Олексій Горбунов, Ольга Сумська та багато інших. Також серед членів Кіноакадемії розпочато голосування за членів Правління. Обирають серед тих, хто висунув свою кандидатуру при заповненні заявки.
На участь у конкурсі Першої Національної Кінопремії було подано 76 повнометражних та короткометражних ігрових, документальних та анімаційних фільмів. Зараз триває селекція фільмів на відповідність вимогам регламенту Першої Національної Кінопремії. З 23 березня почнеться двоетапне голосування за переможців у кожній з 13 номінацій. Детальний перелік номінацій можна знайти на офіційному сайті Української Кіноакадемії. Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердить аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що стала офіційним аудитором Першої Національної Кінопремії. Kreston GCG представляє в Україні міжнародну мережу Kreston International, одну з провідних світових організацій в галузі аудиторських та консалтингових послуг, яка налічує більше 20 000 фахівців у 108 країнах світу.
Переможці у кожній з номінацій будуть оголошені під час урочистої церемонії вручення нагород Першої Національної Кінопремії, що відбудеться 20 квітня у Fairmont Grand Hotel Kyiv.
Алексей Першко 21 березня 2017
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5331
Кращі трилери - короткі Кращі трилери - короткі

ФЕСТИВАЛЬ ТРИЛЕРІВ “BEST THRILLER SHORTS” 2019

03 жовтня 2019 0 1806
День арт-кіно Європи День арт-кіно Європи

Пройде в київському кінотеатрі «Жовтень»

11 жовтня 2019 0 1707
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1544
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1344