Українська «Панорама» в Загребі

Увійти через
Реєстрація
 
Українська «Панорама» в Загребі
 
Новини: Українська «Панорама» в Загребі
Проект документального фільму Юрія Шилова “Панорама” (PROJECTIONIST) обрано до участі у ZagrebDox Pro 2018
Проект документальної стрічки “Панорама” (PROJECTIONIST) виробництва кінокомпанії “МаГіКа-фільм” став одним із 12 фіналістів цьогорічного відбору до програми ZagrebDox Pro 2018, що відбудеться з 25 лютого по 2 березня у Загребі (Хорватія) в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно ZagrebDox.
Програма ZagrebDox Pro призначена для режисерів та продюсерів документального кіно. Вона складається з підготовчого семінару для документальних проектів на різних етапах розробки та виробництва, пітчинг-форуму та індивідуальних зустрічей проектних команд з експертами і професіоналами кіногалузі. Цього року ZagrebDox Pro отримав рекордну кількість заявок від претендентів: до участі у відборі було надіслано 143 проекти з 39 країн світу. Дванадцять з них - в тому числі й українсько-польський проект “Панорама” - відібрані до участі у пітчингу ZagrebDox Pro 2018: 1 березня у кінотеатрі Kaptol Boutique Cinema (м. Загреб) проектні команди представлять свої роботи телевізійним редакторам, представникам кінофестивалів та дистриб'юторам.
Повнометражна стрічка-портрет “Панорама” режисера та автора сценарію Юрія Шилова створюється на основі однойменного короткометражного фільму. Головний герой картини - кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в “Кінопанорамі”, одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина у кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.
Фільм створюється кінокомпанією “МаГіКа-фільм” (продюсери Геннадій Кофман, Ольга Беcхмельніцина) за підтримки Державного агентства України з питань кіно у ко-продукції з польською компанією Doc Education Foundation (ко-продюсер Мирослав Дембіньський), при фінансовій підтримці польського телебачення та Польського кіноінституту.
Алексей Першко 26 січня 2018
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

"Одного разу в Голлівуді". Новий трейлер

Прем'єра – восьмого серпня.

21 травня 2019

0
260

Перший володар "Золотого Дюка" відомий

Британський режисер Майк Лі на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі отримає “Золотого Дюка” за внесок у кіномистецтво

24 травня 2019

0
109

Додому в Каннах

На Лазуровому узбережжі відбулася гучна прем’єра українського фільму «Додому»

24 травня 2019

0
108

"Абатство Даунтон". Перший трейлер

Скучили?

21 травня 2019

0
196

 fk tw