Українська «Панорама» в Загребі


Новини: Українська «Панорама» в Загребі
Проект документального фільму Юрія Шилова “Панорама” (PROJECTIONIST) обрано до участі у ZagrebDox Pro 2018
Проект документальної стрічки “Панорама” (PROJECTIONIST) виробництва кінокомпанії “МаГіКа-фільм” став одним із 12 фіналістів цьогорічного відбору до програми ZagrebDox Pro 2018, що відбудеться з 25 лютого по 2 березня у Загребі (Хорватія) в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно ZagrebDox.
Програма ZagrebDox Pro призначена для режисерів та продюсерів документального кіно. Вона складається з підготовчого семінару для документальних проектів на різних етапах розробки та виробництва, пітчинг-форуму та індивідуальних зустрічей проектних команд з експертами і професіоналами кіногалузі. Цього року ZagrebDox Pro отримав рекордну кількість заявок від претендентів: до участі у відборі було надіслано 143 проекти з 39 країн світу. Дванадцять з них - в тому числі й українсько-польський проект “Панорама” - відібрані до участі у пітчингу ZagrebDox Pro 2018: 1 березня у кінотеатрі Kaptol Boutique Cinema (м. Загреб) проектні команди представлять свої роботи телевізійним редакторам, представникам кінофестивалів та дистриб'юторам.
Повнометражна стрічка-портрет “Панорама” режисера та автора сценарію Юрія Шилова створюється на основі однойменного короткометражного фільму. Головний герой картини - кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в “Кінопанорамі”, одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина у кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.
Фільм створюється кінокомпанією “МаГіКа-фільм” (продюсери Геннадій Кофман, Ольга Беcхмельніцина) за підтримки Державного агентства України з питань кіно у ко-продукції з польською компанією Doc Education Foundation (ко-продюсер Мирослав Дембіньський), при фінансовій підтримці польського телебачення та Польського кіноінституту.
Алексей Першко 26 січня 2018
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 135
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 231
Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 1130
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 513
Стати людиною Стати людиною

Фестиваль LINOLEUM презентує постер від номінанта Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

07 липня 2020 0 239