Українські кінодні у Гамбурзі: програма


Новини: Українські кінодні у Гамбурзі: програма

У німецькому Гамбурзі розпочалися українські кінодні, в рамках яких глядачам покажуть сучасні вітчизняні стрічки. Проект має на меті промоцію українського кіно й підняття іміджу України за кордоном.

В його рамках відбуватимуться різноманітні прем'єрні покази сучасних українських кінокартин, а також всесвітньо відомих кіноретроспектив українського виробництва, що будуть супроводжуватися концертами, перформансами та тематичними дискусіями зі спеціальними гостями.

Варто зазначити, що фільми демонструватимуть з німецькими або англійськими субтитрами.

Найближчий показ відбудеться на День закоханих 14 лютого у центральному кінотеатрі Гамбурга Metropolis Kino (Kleine Theaterstraße 10, 20354 Hamburg). Стрічка «Люби мене» (2012) є спільним проектом України та Туреччини та знята режисером Мариною Горбач. Картина про незвичайну любов турка та українки, головні ролі якої зіграли Усхан Чакир і Вікторія Спесивцева. У фільмі також грають Гювен Кирач, Явуз Бінгель, Сергій Пускіпаліс — лауреат Берлінського кінофестивалю і Мурат Шекер, що здивував акторською майстерністю.

Головну героїню грає колишня актриса київського театру ім. Франко — Вікторія Спесивцева. На зйомки до Києва приїжджала з Берліна, де зараз живе. У ролі її московського коханця знявся зірка російського блокбастера «Метро» — Сергій Пускепаліс. Три роки тому він отримав «Срібного ведмедя» на Берлінському кінофестивалі як найкращий актор.

Герой фільму Джемаль під час своєї поїздки в Україну познайомилася з Сашею. Вони вийшли вночі з клубу, щоб разом провести ніч, проте події розвинулися не так, як вони очікували. У чудовому білому місті Києві Джемаль і Саша намагаються боротися з труднощами, з якими вони стикаються.

Програма кінопоказів розписана до червня, з якою можна ознайомитися нижче:

13 березня – «Наша Надія» (2015)
Документальний фільм, присвячений ув'язненій українській льотчиці Надії Савченко.
Режисером картини виступив відомий український документаліст Володимир Тихий, автор та головний режисер «Babylon'13» — серії документальних фільмів про Майдан та події на Сході України, автор більш ніж 20 документальних і повнометражних фільмів.
Документальний фільм «Наша Надія» познайомить глядача з історією життя Надії Савченко, подробицями її затримання та судового процесу, а також із сім'єю української льотчиці, її дитинством і людьми, що її підтримують. У фільмі ми побачимо інтерв'ю з її родичами, колегами, товаришами по службі з батальйону «Айдар», адвокатами та представниками влади, які займаються її звільненням.

17 квітня – «Параджанов» (2013)
Біографічний фільм 2013 року про знаменитого вірмено-українського кінорежисера Сергія Параджанова. Режисерами виступили Олена Фетісова та Серж Аведікян. Аведікян зіграв також головну роль. Прем'єра фільму відбулася 4 липня 2013 на кінофестивалі в Карлових Варах, у прокат в Україні фільм виходить з 3 жовтня. Параджанов був висунутий від України на премію Оскар в номінації «найкращий фільм іноземною мовою».

8 травня – «Істальгія» (2012)
Соціальна драма українського режисера Дар'ї Онищенко. Робоча назва фільму — «Той самий шлях» (англ. Same Way).
Це три історії кохання, дія яких одночасно відбувається у трьох європейських містах: Мюнхені, Белграді та Києві.

19 червня – «По той бік» (2015)
Містичний фільм-трилер, знятий Олександром Литвиненком. Стрічка розповідає про дівчину, яка переживши клінічну смерть, здобула дар бачити у своїх видіннях місця злочинів.
Прем'єра фільму відбулась 28 жовтня 2015 року в міжнародному повнометражному конкурсі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В український широкий прокат він вийшов 3 грудня 2015 року.
 

Sushchenko 09 лютого 2016


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 278
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 152
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 214
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 358
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 546