Увійти через
facebook
 

Українських злих запросили на міжнародні кінофестивалі


Новини: Українських злих запросили на міжнародні кінофестивалі

Цього року Україну представлятимуть на російських кінофестивалях альманахи «Україна Гудбай»,  «Мудаки. Арабески» та інші.


Українська конформація покаже окремі презентації під назвою «Українські злі» на петербурзькому кінофорумі «Послання до людини» («Message To Man») і на московському кінофестивалі «2in1». Туди увійдуть добірки стрічок із проектів «Мудаки. Арабески», «Україна Гудбай», а також фільми, які формально не відносяться до цих альманахів, але близькі їм по естетиці і часу створення: «Подорожні» Ігоря Стрембицького, «Крос» Марини Вроди, «Таксист» Романа Бондарчука і «Перешкода» Максима Буйницького.

Короткометражний альманах «Україна Гудбай» стане учасником конкурсної програми «Омнібус» анапського фестивалю «Кіношок». Деякі картини з цього проекту будуть представляти інтереси країни на осінніх кінофорумах. Стрічка «Очерет» Руслана Батицького бере участь у конкурсі фестивалю студентських фільмів «Початок» в Санкт-Петербурзі. Фільм «Ядерні відходи» Мирослава Слабошпицького, який уже отримав «Срібного леопарда майбутнього» на МКФ в Локарно, буде боротися за нагороди в конкурсах короткого метра фестивалів «Кіношок» і «Послання до людини».

«Подібно італійським неореалістів або британським реалістам кухонної раковини, українські злі знімають про те, що відбувається тут і зараз, про тих, кого знають краще за все - про себе», - пояснює ідейну спрямованість нової української кінохвилі кінознавець Володимир Войтенко.

«Існування нового українського кіно стає очевидним для міжнародної кіноспільноти. Режисери отримують нагороди і номінації на найбільших міжнародних кінофестивалях класу «А» - в Каннах, Локарно, Берліні. Все більше фестивалів присвячують окремі події або ретроспективи цьому явищу», - говорить кінопродюсер Денис Іванов.

Українська прем'єра альманаху «Україна Гудбай», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно, відбудеться в кінці жовтня на фестивалі «Молодість». На екранах фільм з'явиться 1 листопада 2012 року.

Катя Зиновьева 13 вересня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 338
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 358
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 349
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 325
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 419