Український стенд на TIFF


Новини:  Український стенд на TIFF
Оголошено програму
В індустріальній секції 42-го Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який відбудеться з 6 по 17 вересня, Україна представить перший національний стенд та ринковий показ фільму «Рівень чорного» Валентина Васяновича, обраного українським кандидатом на премію «Оскар» у категорії Найкращий фільм іноземною мовою. Також паралельно відбудуться Дні українського кіно в Торонто - відкриті покази свіжих повнометражних українських стрічок.
Український стенд #20 на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто буде представлено в рамках TIFF Industry Сentre з 7 по 17 вересня 2017. Стенд, який вже традиційно працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, представлятиме актуальну інформацію про українські кінопроекти, кінокомпанії та галузеві послуги. З цією метою підготовано каталоги Ukrainian Film Industry Guide, Ukrainian Films 2016 / 2017 Catalogue та презентацію Discover Ukraine про можливості й переваги кіновиробництва в Україні та систему рібейтів для іноземних продюсерів, яку 10 вересня у Торонто проведуть Вікторія Ярмощук, виконавчий директор Української Кіноасоціації, та Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства України з питань кіно.
Міжнародний кінофестиваль у Торонто є наймасштабнішою кіноподією Північної Америки та вважається майданчиком для початку щорічних «оскарівських перегонів», адже саме там преса та професійна громадськість мають нагоду вперше ознайомитись з ймовірними кандидатами до шорт-лісту Американської Кіноакадемії. У рамках роботи стенду заплановано ринковий показ українського кандидата на премію «Оскар-2018» від України - стрічки Валентина Васяновича «Рівень чорного», яка без діалогів розповідає історію самотності у великому місті. Прем’єра фільму відбулася на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де його було нагороджено призом ФІПРЕСІ від міжнародного журі кінокритиків.
«Ми всі сподіваємось на диво, адже шанси потрапити у шортліст невеликі. Але головне, для чого потрібна міжнародна промо-кампанія фільму-кандидата від України - це щоб ті 5600 академіків звикали до того, що українське кіно є, і воно присутнє на міжнародному ландшафті. Це частина промо-кампанії українського кіно в цілому» - коментує автор фільму «Рівень чорного» Валентин Васянович.
Також, на стенді відбудеться перша міжнародна презентація історичної драми «Антон» режисера Зази Урушадзе, зйомки якої наразі тривають в Одеській області. Фільм є копродукцією України, Грузії, Литви та Польщі, й розповідає історію німецького поселення на півдні України у 1919 році, напередодні «російської революції».
На прес-конференції у Києві, присвяченій роботі національного стенду Голова Держкіно та ініціатор проведення української індустріальної програми в Торонто Пилип Іллєнко зазначив: «Україна вже давно бере активну участь в подібних заходах на великих кінофестивалях та кіноринках. Цьогоріч ми вперше на офіційному індустріальному рівні долучимося до великих кіноівентів Північної Америки. Ця участь є для нас надзвичайно важливою, адже це кіноринок одного із найбільших кінофестивалів у світі. Також важливо, що окрім Українського стенду на кіноринку, ми також проведемо Дні українського кіно в Торонто. Це дозволить всебічно представити наше кіно та можливості нашої країни, аби залучити кіновиробників з усього світу».
«Стенд на кінофестивалі в Торонто буде вже третім в рамках руху української кіноспільноти на міжнародну арену під слоганом Ukraine is Your Destination. Ми, як об’єднання представників кіноіндустрії, і наші партнери з державних органів хочемо вибудувати послідовну роботу на міжнародному ринку - робити українські стенди на усіх важливих ринках та фестивалях, послідовно доносити єдині правильні меседжі міжнародній спільноті», - наголосила виконавчий директор Української Кіноасоціації Вікторія Ярмощук.
Паралельно, робочою групою стенду буде організовано Дні українського кіно в Торонто - серію відкритих показів нещодавно вироблених повнометражних українських фільмів. Програма включає відомі у світі документальні стрічки «Процес» Аскольда Курова (Спеціальна подія Берлінале 2017) та «Школа № 3» режисерів Лізи Сміт та Георга Жено (Ґран-прі Generation 14+ Берлінале 2017); історичний екшн «Червоний» режисера Зази Буадзе за романом Андрія Кокотюхи; драму Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці», нагороджену шістьма національними кінопреміями «Золота Дзиґа»; трагікомедію Аркадія Непиталюка «Припутні» та кримінальну комедію «DZIDZIO Контрабас», яка зараз перебуває  в українському кінопрокаті.
Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії.
Алексей Першко 04 вересня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 224
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 208
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 697