Український стенд в Канаді - новини кіно - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Український стенд в Канаді


Новини: Український стенд в Канаді

 На найголовнішому кінофорумі Північної Америки запрацювало представництво українського кіно

44-ий Міжнародний кінофестиваль в Торонто (TIFF) розпочався 5-го вересня.
Україна в Торонто представлена трьома стрічками в офіційних програмах фестивалю та Українським стендом в його індустріальній секції. Український стенд #20 працює з незмінним слоганом #UkraineIsYourDestination.
У межах роботи Українського стенду поширюються презентаційні матеріали про фільми та можливості української кіноіндустрії. Працівники стенду та члени української делегації знайомлять учасників кіноринку з можливостями виробництва і різноманітністю локацій в Україні.   Крім того, на стенді представлено брошури із закликом приєднуватися до глобальної кампанії #SaveOlegSentsov.
До складу української делегації цьогоріч увійшли 16 делегатів. Серед них і переможці конкурсу від Держкіно та компанії Arthouse Traffic, які отримали тревелгрант на подорож на TIFF: Володимир Яценко, продюсер фільму «Ти – Космос» режисера Павла Острікова; Володимир Мула, продюсер і режисер стрічки «Українці»; Олена Голубєва, продюсерка фільму «Віктор_Робот» режисера Анатолія Лавренішина та Ольга Бесхмельниціна, продюсерка фільму «Анна» режисера Декеля Беренсона.
Фестиваль в Торонто є найголовнішим кінофорумом та найбільшим глядацьким фестивалем Північної Америки. Переможець тут обирається за результатами глядацького голосування, ним може стати учасник будь-якої фестивальної програми. Участь картини у цьому фестивалі збільшує її шанси вийти в північноамериканський прокат та отримати «Оскар».
Вже завтра, 6-го вересня, учасників кіноринку чекає Breakfast at TIFF – діловий сніданок «Ukraine Is Your Destination», організований Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського спільно з Державним агентством України з питань кіно. Захід покликаний налагодити співпрацю з міжнародними партнерами і пройде другий рік поспіль. Під час сніданку відбудеться обговорення можливостей створення кіно у копродукції, які відкриваються перед Україною та Канадою після нещодавно підписаної Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів.
Крім того, з нагоди північноамериканської прем’єри української національної стрічки «Атлантида» 9-го вересня відбудеться Українське прийняття. Захід організовується Посольством України в Канаді і пройде з участю Посла Андрія Шевченка.
Триватиме Міжнародний кінофестиваль в Торонто до 15-го вересня.

Раніше ми писали про українські фільми в программах фестивалю в Торонто

Алексей Першко 05 вересня 2019
Like

Ім’я
16 вересня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Аутсайдери". Новий трейлер з Бейлом і Деймоном "Аутсайдери". Новий трейлер з Бейлом і Деймоном

Форд проти Феррарі.

15 вересня 2019 0 532
Майкл Фассбендер зіграє у Тайки Вайтіті Майкл Фассбендер зіграє у Тайки Вайтіті

У фільмі про футбол.

16 вересня 2019 0 244
"Світ Юрського періоду". Короткий метр Коліна Треворроу "Світ Юрського періоду". Короткий метр Коліна Треворроу

Динозаври серед людей.

16 вересня 2019 0 211
«Короткі зустрічі» ім. Кіри Муратової «Короткі зустрічі» ім. Кіри Муратової

Розпочався прийом заявок на конкурс короткого метру

16 вересня 2019 0 161
Універсальний «Сторонній» Універсальний «Сторонній»

Після Південної Кореї фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» покажуть у США

16 вересня 2019 0 132