Український «Цензор» переміг


Новини: Український «Цензор» переміг
У секції Work in Progress фестивалю в Карлових Варах
Український кінематограф в цьому році широко представлений в різних програмах авторитетного фестивалю в Карлових Варах (Чеська Республіка). У секції Work in Progress брала участь стрічка Романа Бондарчука «Вулкан», і хоча перемогти йому не вдалося, переможця в цьому конкурсі можна обґрунтовано вважати українським. Справа в тому, що фільм словацького режисера угорського походження Петера Керекеша «Цензор» розповідає про жінку, яка працює цензором в українській в'язниці. Ось що сказав сам режисер про свій фільм: «Вона працює в одеській в'язниці і 8 годин на день вона читає любовні листи, що є частиною її роботи. Їй вже 45 років, вона самотня і повністю розчарувалася в любові ».
Приз в цій секції загальною вартістю в 100 тисяч євро, включає в себе послуги з пост-продакшену на території Чехії і 10 000 євро готівкою від студії «Баррандов».
В цьому році в конкурсі Work in Progress брали участь 8 проектів з Центральної та Східної Європи, з Балкан, з Туреччини, Греції і пострадянських територій.
Переможець основного конкурсу фестивалю в Карлових Варах буде оголошено 8 липня.
Алексей Першко 05 липня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 202
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 342
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 197