Україну покритикують в Каннах


Новини: Україну покритикують в Каннах

 УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ НА 71-у КАННСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно, відібрано до конкурсної програми «Semaine de la Critique» («Тиждень критики») 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю.
Компанія Solar Media Entertainment з радістю повідомляє про світову прем’єру повнометражного художнього фільму «ЖІНКА НА ВІЙНІ», режисера Бенедикта Ерлінґсона, яка відбудеться в рамках програми «Тиждень критики» – однієї з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю.
Програма заснована в 1962 році спілкою французьких кінокритиків. Мета - знайти молоді таланти і підтримати їх перші та другі режисерські роботи. Зазвичай програма «Тижня критики» має сім фільмів, які демонструються протягом тижня. Дати проведення цього року: 9 - 17 травня
Раніше у цій секції в 2014 році був представлений та виборов гран-прі фільм українського режисера Мирослава Слабошпицького – «Плем’я».
Журі 57-го Канського «Тижня критики» очолить Йоаким Трієр, до складу також увійде акторка та режисер Хлої Севіньї, новий директор Віденського кінофестивалю Єва Санджорджі, французький журналіст Огюстен Трапенар та зірка фільму «120 ударів в хвилину» Науель Перес Біскаярт.
Каннський міжнародний кінофестиваль, один з найвпливовіших кінофестивалів класу “А” в світі, цього року пройде з 8 по 19 травня.
Фільм «ЖІНКА НА ВІЙНІ», за жанром трилер, є другим художнім фільмом визнаного ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона, також відомого як актора, театрального режисера та документаліста. Його режисерський дебют у художньому кіно «ПРО КОНЕЙ ТА ЛЮДЕЙ» – отримав понад двадцять нагород по всьому світу, у тому числі «Кращого нового режисера» у Сан-Себастьяні, «Кращого режисера» в Токіо, «Головний приз журі» Європейського кінофестивалю Лез-Арк, шість нагород Едда (Ісландський Оскар) і престижну кінопремію Північної ради. 
Алексей Першко 16 квітня 2018


Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 611
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2156
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 992
У «Круелли» буде друга частина У «Круелли» буде друга частина

Сиквел приквела.

06 червня 2021 0 2643
8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу 8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу

І оголосив переможців

08 червня 2021 0 2209