Україну покритикують в Каннах


Новини: Україну покритикують в Каннах

 УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ НА 71-у КАННСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно, відібрано до конкурсної програми «Semaine de la Critique» («Тиждень критики») 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю.
Компанія Solar Media Entertainment з радістю повідомляє про світову прем’єру повнометражного художнього фільму «ЖІНКА НА ВІЙНІ», режисера Бенедикта Ерлінґсона, яка відбудеться в рамках програми «Тиждень критики» – однієї з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю.
Програма заснована в 1962 році спілкою французьких кінокритиків. Мета - знайти молоді таланти і підтримати їх перші та другі режисерські роботи. Зазвичай програма «Тижня критики» має сім фільмів, які демонструються протягом тижня. Дати проведення цього року: 9 - 17 травня
Раніше у цій секції в 2014 році був представлений та виборов гран-прі фільм українського режисера Мирослава Слабошпицького – «Плем’я».
Журі 57-го Канського «Тижня критики» очолить Йоаким Трієр, до складу також увійде акторка та режисер Хлої Севіньї, новий директор Віденського кінофестивалю Єва Санджорджі, французький журналіст Огюстен Трапенар та зірка фільму «120 ударів в хвилину» Науель Перес Біскаярт.
Каннський міжнародний кінофестиваль, один з найвпливовіших кінофестивалів класу “А” в світі, цього року пройде з 8 по 19 травня.
Фільм «ЖІНКА НА ВІЙНІ», за жанром трилер, є другим художнім фільмом визнаного ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона, також відомого як актора, театрального режисера та документаліста. Його режисерський дебют у художньому кіно «ПРО КОНЕЙ ТА ЛЮДЕЙ» – отримав понад двадцять нагород по всьому світу, у тому числі «Кращого нового режисера» у Сан-Себастьяні, «Кращого режисера» в Токіо, «Головний приз журі» Європейського кінофестивалю Лез-Арк, шість нагород Едда (Ісландський Оскар) і престижну кінопремію Північної ради. 
Алексей Першко 16 квітня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 248
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 340
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 297
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 255
Три зірки Marvel зіграють у Содерберга Три зірки Marvel зіграють у Содерберга

Танос, Воїн і Зимовий Солдат.

20 листопада 2019 0 265