Увійти через
facebook
 

Помер актор Валерій Золотухін


Новини: Помер актор Валерій Золотухін

Після тривалої хвороби помер актор Валерій Золотухін.

Валерій Золотухін помер у відділенні реанімації московського Інституту рентгенорадіології, так і не прийшовши до тями. Актор був госпіталізований ще на початку березня після ускладнення онкологічного захворювання. Його стан поступово погіршувався і 14 березня лікарі ввели пацієнта в штучну кому. На той момент актор уже був частково паралізований.

Хвороба Золотухіна прогресувала довгий час - крім пухлини мозку, акторові також поставили діагноз хвороби Альцгеймера. Актор взяв відпустку за станом здоров'я в Театрі на Таганці ще в грудні 2012 року, а на початку березня офіційно звільнився за власним бажанням з посади художнього керівника Театру.

Щоб віддати данину пам'яті Валерія Золотухіна новий худкер Таганки Володимир Флейшер скасував усі вистави заплановані в театрі на 30 і 31 березня. Тут же, на Таганці, 2 квітня пройде прощання з народним улюбленцем. Поховають Золотухіна згідно його останній волі в його рідному селі на Алтаї на території Храму, збудованого на кошти актора.

Валерій Золотухін народився в 1941 році. У 1963 році після закінчення ГІТІСу почав працювати в театрі імені Мосради, проте вже через рік перейшов у Театр на Таганці. За свою п'ятидесятирічну кар'єру він встиг прославитися безліччю ролей, як в театрі, так і в кіно. У 70-их рр.. справжню славу йому принесла картина «Господар тайги», пізніше - чарівна комедія «Чародії», «Острів скарбів» та «Чичерін».

В останнє десятиліття Золотухін брав активну участь у зйомках - він встиг зіграти в серіалі «Ділянка», «Нічному дозорі» і «Денний дозор», екранізації «Майстра і Маргарити» та багатьох інших стрічках. У 2013 році вийде останній фільм, в якому зіграв актор - екранізація гоголівського «Вія». 

Катя Зиновьева 30 березня 2013
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 155
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 161
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 82
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 130
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 126