Помер Пітер Фонда


Новини: Помер Пітер Фонда

Легендарний актор, ікона контркультури, режисер, номінант на Оскар Пітер Фонда помер у віці 79 років.

Пітер народився в Нью-Йорку в родині актора Генрі Фонди і Френсіс Форд Сеймур. Він ледь не помер в дитинстві, випадково вистріливши собі в живіт в свій 11-й день народження. Аби не жити в тіні свого знаменитого батька, Фонду почав вчитися акторській майстерності в Омасі, штат Небраска. Він вступив до Університету Небраски і приєднувався до Громадського Театру Омахи.

Покинувши університет, Фонду виступав в Театрі Сесілвуд в Нью-Йорку, а потім потрапив на Бродвей, в п'єсу "Кров, Пот і Стенлі Пул".

Далі були ролі на телебаченні і дебют в кіно у фільмі "Теммі і доктор". Поштовх кар'єрі Фонди дав малобюджетний байкерський фільм Роджера Кормана "Дикі ангели". Після цього він знявся в "Подорожі" за сценарієм Джека Ніколсона. Поступово Пітер перетворився на ікону контркультури, а закріпився цей статус після культового фільму "Безтурботний їздець".Кар'єра Фонди нагадувала американські гірки – у нього були яскраві ролі і менш значущі проекти. Він поставив вестерн "Найманець" і наукову фантастику "Пересадка в Айдахо", зігравши в своїх же фільмах. А в 1997-му був номінований на Оскар за роль у фільмі "Золото Улі".

"Ми з глибоким сумом повідомляємо про те, що Пітер Фонда помер, – йдеться в заяві сім'ї про його смерть. - Пітер мирно помер в п'ятницю вранці 16 серпня о 11:05 в своєму будинку в Лос-Анджелесі в оточенні родини. Офіційною причиною смерті стала дихальна недостатність через рак легенів. В один із найсумніших моментів нашого життя ми не можемо знайти підходящих слів, щоб висловити біль в наших серцях. Ми сумуємо і просимо вас поважати нашу конфіденційність. І, хоча ми оплакуємо втрату цього милого і доброго чоловіка, ми також хочемо, щоб все святкували його неприборканий дух і любов до життя. На честь Петра, будь ласка, підніміть келих".

Юрий Шевченко 19 серпня 2019
Like

Ім’я:
07 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 994
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 57
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 56
Стати людиною Стати людиною

Фестиваль LINOLEUM презентує постер від номінанта Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

07 липня 2020 0 49
Безжальний старт Безжальний старт

Першим новим фільмом в українському прокаті стане стрічка з Расселом Кроу

19 червня 2020 0 5456